TPO 1
Klasse: 5B
Trainer/coach: Roger Clavan
Hulptrainer: Robin Sjerp
Keeperstrainer: Pieter-Jan Kieboom
Grensjager: Jaap de Visser
Leider: David Lambregts
UITSLAGEN
Datum | Thuis | Uit | Uitslag | Doelpuntenmakers TPO | |
22-09 | HZ ´75 | - | TPO | ||
29-09 | TPO | - | SAB | ||
06-10 | VCW | - | TPO | ||
13-10 | TPO | - | SVC | ||
20-10 | TPO | - | Fc Pretoria R. | ||
03-11 | NVS | - | TPO | ||
10-11 | TPO | - | Advendo | ||
17-11 | Noordhoek | - | TPO | ||
24-11 | TPO | - | DIOZ | ||
01-12 | DEVO | - | TPO | ||
08-12 | TPO | - | De Schutters | ||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- |
EINDSTAND
Team | W | G | G | V | P | Dv | Dt | Minpunt | ||
1 | - | |||||||||
2 | - | |||||||||
3 | - | |||||||||
4 | - | |||||||||
5 | - | |||||||||
6 | - | |||||||||
7 | - | |||||||||
8 | - | |||||||||
9 | - | |||||||||
10 | - | |||||||||
11 | - | |||||||||
12 | - |
SCORERS TPO
Naam | doelen | |
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 | ||
5 | ||
UITLAGEN beker- en vriendschappelijke wedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Uitslag | Doelpuntenmakers TPO | |
18-08 | TPO | - | HHC ´09 | 2 - 1 | vr Jaimy Willemse en eigen doelpunt |
25-08 | Molenschot | - | TPO | 5 - 0 | vr |
01-09 | RCD | - | TPO | 7 - 0 | beker |
08-09 | TPO | - | Sc Emma | - | beker |
15-09 | TPO | - | Dubbeldam | - | beker |
- |
SELECTIESPELERS TPO 1: Marius Buijs, Bryan Clavan, Jimmy Clavan, Tim van Geel, Jeroen van Gils, Jeroen Goorden, Dennis den Hollander, Mitchel Hollemans, Aries van Horne, Ricky Jongenelen, Max Koevoet, Marc Lambregts, Johandry van der Meer, Menno Middeldorp, Anthony van den Muijsenberg, Lars Nieuwland, Thijs van Opdorp, Roy Penson, Jeffrey Reniers, Merijn de Reijer, Robin Sjerp, Bart de Visser en Jaimy Willemse.
TPO/VOV 2
KLASSE: 6e klasse 608
Leider/coach: Ad Kapitein en Nick Hoffman
UITSLAGEN
Datum | Thuis | Uit | Uitslag | Doelpuntenmakers TPO | |
22-09 | TPO/VOV 2 | - | Roosendaal 10 | ||
29-09 | Noordhoek 2 | - | TPO/VOV 2 | ||
06-10 | TPO/VOV 2 | - | SSW 3 | ||
13-10 | Beek Vooruit 8 | - | TPO/VOV 2 | ||
20-10 | ZBC ´97-2 | - | TPO/VOV 2 | ||
03-11 | TPO/VOV 2 | - | Oranje-Blauw ´14-2 | ||
10-11 | Fc Dordrecht A 4 | - | TPO/VOV 2 | ||
17-11 | TPO/VOV 2 | - | RCD 5 | ||
01-12 | TPO/VOV 2 | - | Virtus 5 | ||
08-12 | Victoria ´03-3 | - | TPO/VOV 2 | ||
26-01 | SC Emma 3 | - | TPO/VOV 2 | ||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- |
EINDSTAND
Team | W | G | G | V | P | Dv | Dt | Minpunt | ||
1 | - | |||||||||
2 | - | |||||||||
3 | - | |||||||||
4 | - | |||||||||
5 | - | |||||||||
6 | - | |||||||||
7 | - | |||||||||
8 | - | |||||||||
9 | - | |||||||||
10 | - | |||||||||
11 | - | |||||||||
12 | - |
SCORERS TPO
Naam | doelen | |
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 | ||
5 | ||
SELECTIESPELERS TPO/VOV 2: Felix Alcantara, Leon de Boer, Mark Hoefnagels, Tim Huijsmans, Indy Klein, Nordin Koole, Dexter de Kort, Menno de Kort, Mark Machielse, Dennis van Mill, Kevin Mostert, Kevin Mulder, Jaimy van Pelt, Tijn Schoones, Tim Schoones en Sean van Zon.
TPO/VOV 3
KLASSE: 6e klasse 612
Leider/coach: Andre Hollemans
UITSLAGEN
Datum | Thuis | Uit | Uitslag | Doelpuntenmakers TPO | |
22-09 | TPO/VOV 3 | - | RCD 4 | ||
29-09 | IFC 4 | - | TPO/VOV 3 | ||
06-10 | SSW 4 | - | TPO/VOV 3 | ||
13-10 | TPO/VOV 3 | - | Madese Boys 5 | ||
20-10 | HZ ´75-3 | - | TPO/VOV 3 | ||
03-11 | TPO/VOV 3 | - | Fc Dordrecht A 5 | ||
10-11 | VCW 3 | - | TPO/VOV 3 | ||
17-11 | TPO/VOV 3 | - | Sc Emma 4 | ||
01-12 | TPO/VOV 3 | - | ZBC ´97-3 | ||
08-12 | Unitas 3 | - | TPO/VOV 3 | ||
26-01 | Beek Vooruit 10 | - | TPO/VOV 3 | ||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- |
EINDSTAND
Team | W | G | G | V | P | Dv | Dt | Minpunt | ||
1 | - | |||||||||
2 | - | |||||||||
3 | - | |||||||||
4 | - | |||||||||
5 | - | |||||||||
6 | - | |||||||||
7 | - | |||||||||
8 | - | |||||||||
9 | - | |||||||||
10 | - | |||||||||
11 | - | |||||||||
12 | - |
SCORERS TPO
Naam | doelen | |
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 | ||
5 | ||
SELECTIESPELERS TPO/VOV 3: Rolf van de Berg, Johan van Boxel, Davy Brandt, Danny Dik, Jan Dik, Aldrick Engel, Jerry de Hoon, Kees Santbergen, Bart Stoop, Martijn Tetteroo, Oleh Veretko, Jasper Verschuren en Matthijs Welschen.
TPO Dames
KLASSE: 5e klasse 502
Trainer/leider/coach: Remco van Ginneke, Jermain van Run en Tim Schoones
Leidster: Nicky van Ham
Grensjager: Guus van Drongelen
UITSLAGEN
Datum | Thuis | Uit | Uitslag | Doelpuntenmakers TPO | |
01-09 | Terheijden | - | TPO | 2 - 0 | beker |
08-09 | TPO | - | NVS | beker | |
15-09 | Fc Moerstraten | - | TPO | beker | |
22-09 | Unitas ´30-4 | - | TPO | ||
29-09 | TPO | - | WDS ´19 | ||
06-10 | Oosterhout/SCO | - | TPO | ||
13-10 | TPO | - | Victoria ´03 | ||
20-10 | TPO | - | Raamsdonk | ||
03-11 | DSE | - | TPO | ||
10-11 | TPO | - | Sprundel 2 | ||
17-11 | VVR 2 | - | TPO | ||
01-12 | DEVO | - | TPO | ||
08-12 | TPO | - | Right Óh | ||
26-01 | TPO | - | Virtus 2 | ||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- |
EINDSTAND
Team | W | G | G | V | P | Dv | Dt | Minpunt | ||
1 | - | |||||||||
2 | - | |||||||||
3 | - | |||||||||
4 | - | |||||||||
5 | - | |||||||||
6 | - | |||||||||
7 | - | |||||||||
8 | - | |||||||||
9 | - | |||||||||
10 | - | |||||||||
11 | - | |||||||||
12 | - |
SCORERS TPO
Naam | doelen | |
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 | ||
5 | ||
|
SELECTIESPELERS TPO dames: Maud Aanraad, Kiki Boersma, Ryanne Boogaard, Gyselle van Bree, Levi van Drongelen, Belén Hernández Palma, Michelle Hollemans, Sam van Hulten, Jo-Anne Jordan Ballesteros, Roos Kieboom, Evi Koman, Astrid Korteweg, Iris Lambregts, Marcha Machielse, Kim van Nispen, Isis van Opdorp, Nerena Schalk, Femke Schoones, Naomie Schoones, Joyce Stoop, Dorianne Stuij en Zoé Wubben.
TPO jo 12 JM
KLASSE: 4e klasse
Trainer/leider/coach: Leon de Boer
UITSLAGEN
Datum | Thuis | Uit | Uitslag | Doelpuntenmakers TPO | |
1e fase | |||||
31-08 | TPO JM | - | Unitas ´30-5 | 5 - 3 | Emre Klok 4x en Dex van de Herik |
07-09 | ST Zwaluwe/DHV | - | TPO JM | 2 - 2 | Emre Klok 2x |
14-09 | TPO JM | - | DIA 3 | ||
21-09 | SEOLTO 3 | - | TPO JM | ||
28-09 | TPO JM | - | HZ ´75 JM | ||
05-10 | TPO JM | - | SCO 2 | ||
12-10 | The Gunners | - | TPO JM | ||
- | 2e fase | ||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- |
EINDSTAND
Team | W | G | G | V | P | Dv | Dt | Minpunt | ||
1 | - | |||||||||
2 | - | |||||||||
3 | - | |||||||||
4 | - | |||||||||
5 | - | |||||||||
6 | - | |||||||||
7 | - | |||||||||
8 | - | |||||||||
9 | - | |||||||||
10 | - | |||||||||
11 | - | |||||||||
12 | - |
SCORERS TPO
Naam | doelen | |
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 | ||
5 | ||
Selectiespelers jo 12: Noud Aarts, Sana Akwero, Fedde den Brinker, Luuk Geleijns, Dex van de Herik, Emre Klok, Kenzi Spaans, Colin Tomasowski, Layla Tomasowski, Sam Verboom, Levi IJzermans en Jaydey Zeegers.
TPO 10 JM
KLASSE: 4e klasse
Trainer/leider/coach: Alan Akwero en Ryanne Boogaard
UITSLAGEN
Datum | Thuis | Uit | Uitslag | Doelpuntenmakers TPO | |
31-08 | TPO JM | - | Virtus 2 | 5 - 14 | Rens Lankhuijzen 4x en Shane Akwero |
07-09 | ST Zwaluwe/DHV | - | TPO JM | ||
14-09 | TPO JM | - | De Fendert 2 JM | ||
21-09 | Prinsenland | - | TPO JM | ||
28-09 | TPO JM | - | De Schutters JM | ||
05-10 | TPO JM | - | Kogelvangers | ||
12-10 | SVC JM | - | TPO JM | ||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- |
SCORERS TPO
Naam | doelen | |
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 | ||
5 | ||
Selectiespelers jo 10: Shane Akwero, Bram van Heijst, Etièn Kubbienga, Rens Lankhuijzen, Femm Nieuwkoop, Huck Nieuwkoop, Daeley van Santbergen, Lucas Semeins en Deyn Verbruggen.
TPO 7 JM
KLASSE: 1e klasse
Trainer/leider/coach: Nerena Schalk en Femke Schoones
UITSLAGEN
Datum | Thuis | Uit | Uitslag | Doelpuntenmakers TPO | |
31-08 | Victoria ´03 | - | TPO JM | 1 - 8 | Gino de Jong |
31-08 | TPO JM | - | De Fendert | 1 - 1 | Gino de Jong |
31-08 | TPO JM | - | Klundert | 2 - 2 | Gino de Jong 2x |
07-09 | Noordhoek JM | - | TPO JM | ||
07-09 | TPO JM | - | De Fendert | ||
07-09 | TPO JM | - | Klundert | ||
14-09 | Roosendaal | - | TPO JM | ||
14-09 | TPO JM | - | De Fendert | ||
14-09 | Sc Gastel | - | TPO JM | ||
21-09 | Roosendaal | - | TPO JM | ||
21-09 | TPO JM | - | Noordhoek JM | ||
21-09 | Victoria ´03 | - | TPO JM | ||
28-09 | SEOLTO | - | TPO JM | ||
28-09 | TPO JM | - | De Fendert | ||
28-09 | Noordhoek JM | - | TPO JM | ||
05-10 | Noordhoek JM | - | TPO JM | ||
05-10 | TPO JM | - | Sc Gastel | ||
05-10 | Victoria ´03 | - | TPO JM | ||
12-10 | Sc Gastel | - | TPO JM | ||
12-10 | TPO JM | - | SEOLTO | ||
12-10 | TPO JM | - | Klundert | ||
- |
SCORERS TPO
Naam | doelen | |
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 | ||
5 | ||
Selectiespelers jo 7: Maartje van Heijst, Gino de Jong, Luuk Romeins, Brad de Rond, Maud Santbergen, Finn Semeins, Djay Smits en Xavi Verbruggen.
JO 5 en 6
Trainer: Nerena Schalk en Femke Schoones
35+
UITSLAGEN
Datum | Thuis | Uit | Uitslag | Doelpuntenmakers TPO | |
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- |
EINDSTAND
Team | W | G | G | V | P | Dv | Dt | Minpunt | ||
1 | - | |||||||||
2 | - | |||||||||
3 | - | |||||||||
4 | - | |||||||||
5 | - | |||||||||
6 | - | |||||||||
7 | - | |||||||||
8 | - | |||||||||
9 | - | |||||||||
10 | - | |||||||||
11 | - | |||||||||
12 | - |
SCORERS TPO
Naam | doelen | |
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 | ||
5 | ||
Spelers: Alan Akwero, Jan Dik, Aldrick Engel, Barry Hoogink, Jerry de Hoon, Pieter-Jan Kieboom, Peter Snaphaan, Jeroen Spaans, Bart Stoop, Martijn Tetteroo, Sander Van Wensem en Matthijs Welschen.
TPO/VOV ZAT 2
Trainer/leider/coach:
UITSLAGEN
Datum | Thuis | Uit | Uitslag | Doelpuntenmakers TPO | |
31-08 | Virtus 3 | - | TPO/VOV 2 | 2 - 1 | beker |
07-09 | TPO/VOV 2 | - | DHV 2 | beker | |
14-09 | TPO/VOV 2 | - | SEOLTO 2 | beker | |
21-09 | TPO/VOV 2 | - | The Gunners 5 | ||
28-09 | TVC Breda 4 | - | TPO/VOV 2 | ||
05-10 | TPO/VOV 2 | - | Bavel 5 | ||
12-10 | Boeimeer 3 | - | TPO/VOV 2 | ||
19-10 | TPO/VOV 2 | - | DSE 6 | ||
02-11 | PCP 4 | - | TPO/VOV 2 | ||
09-11 | TPO/VOV 2 | - | SAB 4 | ||
16-11 | Madese Boys 4 | - | TPO/VOV 2 | ||
30-11 | TPO/VOV 2 | - | SCO 6 | ||
07-12 | RFC 4 | - | TPO/VOV 2 | ||
25-01 | Terheijden 3 | - | TPO/VOV 2 | ||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- |
EINDSTAND
Team | W | G | G | V | P | Dv | Dt | Minpunt | ||
1 | - | |||||||||
2 | - | |||||||||
3 | - | |||||||||
4 | - | |||||||||
5 | - | |||||||||
6 | - | |||||||||
7 | - | |||||||||
8 | - | |||||||||
9 | - | |||||||||
10 | - | |||||||||
11 | - | |||||||||
12 | - |
SCORERS TPO
Naam | doelen | |
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 | ||
5 | ||
Selectiespelers zat 2: Tim van Geel, Ricky Jongenelen, John Kapitein, Mark Machielse, Marijn Machielse, Martin van Meel, Anthony van den Muijsenberg, Stephan Nauwman, Jeffrey Reniers, Merijn de Reijer, Otto Surewaard en Rein Surewaard.
Trainer/leider/coach:
UITSLAGEN
Datum | Thuis | Uit | Uitslag | Doelpuntenmakers TPO | |
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- | |||||
- |
EINDSTAND
Team | W | G | G | V | P | Dv | Dt | Minpunt | ||
1 | - | |||||||||
2 | - | |||||||||
3 | - | |||||||||
4 | - | |||||||||
5 | - | |||||||||
6 | - | |||||||||
7 | - | |||||||||
8 | - | |||||||||
9 | - | |||||||||
10 | - | |||||||||
11 | - | |||||||||
12 | - |
SCORERS TPO
Naam | doelen | |
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 | ||
5 | ||