KLASSE: 5A

Trainer/coach: Taco Brouwer

Keeperstrainer: Bart van Opdorp

Hulptrainer: Henry Tetteroo

Leider: Bart van Opdorp

Grensjager: Jaap de Visser

Masseur: Corné Brant

UITSLAG

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Doelpuntenmakers TPO
25-09  TPO   - VIVOO  1 - 6  Jaimy Willemse 
02-10  HZ '75   -  TPO  4 - 2  Erik Vriends en Jimmy Clavan 
09-10  TPO   -  HSC '28  2 - 7  Lars Nieuwland 2x 
16-10  Sc Gastel 8  -  TPO  4 - 4  Jimmy Clavan, Jaimy Willemse, Lars Nieuwland en Kees van Drimmelen 
30-10  TPO    -  DEVO  2 - 6  Tijn Schoones en Kees van Drimmelen 
06-11  Gloria UC   -  TPO  9 - 2  Lars Nieuwland 2x 
13-11  TPO   -  De Schutters  2 - 7  Jaimy Willemse 2x 
20-11  OVV '67   - TPO  5 - 1  Jimmy Clavan 
27-11  SVG   - TPO  3 - 1  Jaimy Willemse 
04-12  TPO   - NVS  1 - 3  Jeroen van Gils 
11-12  Molenschot   - TPO  7 - 0   
29-01  VIVOO   - TPO  4 - 0   
12-02 TPO  - HZ '75 1 - 4  Lars Nieuwland 
05-03 HSC '28  - TPO 6 - 0   
12-03 TPO  - Advendo 2 - 4  Lars Nieuwland 2x 
19-03 DEVO  - TPO 3 - 2  Jaimy Willemse en Bart de Visser 
26-03 TPO  - Gloria UC 2 - 2  Lars Nieuwland en Kees van Drimmelen 
02-04 De Schutters  - TPO 1 - 0   
16-04 TPO  - OVV '67 0 - 1   
23-04 TPO  - SVG 1 - 1  Lars Nieuwland 
14-05 TPO  - Molenschot 2 - 6 Michel Hollemans en Jeroen van Gils 
21-05 NVS  - TPO 3 - 0   

 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
1 Molenschot  22  16    1  53  84  - 32   
2 Gloria UC  22  14  5   3  47  72  - 25   
3 NVS  22  13    5  43  65  - 34   
4 OVV '67  22  13  6   3  42  52  - 24   -3
5 Vivoo  22  12  5   5  41  62  - 37   
6 HSC '28  22  10    8  34  67  - 41   
7 DEVO  22    6    8  26  42  - 40   
8 HZ '75  22   7 12  24  38  - 69   
9 SVG 22   6 5 11 23  44  58   
10 De Schutters 22   5 3 14 18 29  77   
11 Advendo 22   3 3 16 12  40  90   
12 TPO 22   0 3 19   3  28  96   

 

SCORERS TPO

  Naam doelen
 1 Lars Nieuwland  10 
 2 Jaimy Willemse    6
 3 Jimmy Clavan   3
  Kees van Drimmelen    3 
 5 Jeroen van Gils     2 
 6 Michel Hollemans    1 
  Tijn Schoones    1 
  Bart de Visser    1 
  Erik Vriends    1 

 

UITLAGEN beker- en vriendschappelijke wedstrijden

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Doelpuntenmakers TPO
20-08  TPO   - Alliance 0 - 6   
30-08  Herkingen '55   -  TPO  7 - 1  Jaimy Willemse 
06-09  Scha Emma   -  TPO  9 - 1  beker Jimmy Clavan
11-09  TPO   -  SGR/ODS 0 - 12  beker 
18-09  SVC    -  TPO  3 - 2  beker Houssain Al-Mizori en Lars Nieuwland
20-09  TPO   -  OFB  2 - 3  Jimmy Clavan en Lars Nieuwland 
20-10  TPO   -  Gesta  0 - 9   

 

SELECTIESPELERS TPO 1: Houssain Al-Mizori, Manuel de Bot, Jimmy Clavan, Kees van Drimmelen, Dennis den Hollander, Max Koevoet, Marc Lambregts, Johandry van der Meer, Lars Nieuwland, Thijs van Opdorp, Levi den Ouden, Jaimy van Pelt, Robin Sjerp, Koen van Trigt, Oleh Veretko, Erik Vriends en Jaimy Willemse. 

 

TPO/VOV 2

KLASSE: 6e klasse 607

Trainer: Henk van Boxel,  Ad Kapitein en Tim Schoones

Leider/coach: Ad Kapitein

UITSLAG

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Doelpuntenmakers TPO
01-09 VOV   - TPO/VOV 2  4 - 1  (vr) Indy Klein
04-09  TPO/VOV 2   -  SSW 4  6 - 0  (beker) Tijn Schoones 5x en Daan den Engelsen
11-09  Fc.Dordrecht (am)   -  TPO/VOV 2  6 - 1  (beker) Tijn Schoones
18-09  TPO/VOV 2   -  ZBC '97-5  1 - 5  (beker) Daine Klein
25-09  TPO/VOV 2    -  Noordhoek 2  6 - 2  Tijn Schoones 2x, Daine Klein, Leon de Boer, Jeffrey Reniers en Arco van Beek 
02-10  IFC5   -  TPO/VOV 2  2 - 4  Leon de Boer, Daine Klein, Tijn Schoones en Arco van Beek 
16-10  Gastel 8   - TPO/VOV 2  0 - 3  Nick Hoffman, Daine Klein en Indy Klein 
23-10 TPO/VOV 2  - FIOS 2 0 - 4  
30-10  TPO/VOV 2   - Virtus 5  3 - 7  Leon de Boer, Indy Klein en Menno de Kort 
06-11  Oranje-Blauw '14-2   - TPO/VOV 2  8 - 2  Tijn Schoones en Mark Machielse 
13-11  TPO/VOV 2  - De Schutters 4  1 - 5  Zico van Oers 
04-12 TPO/VOV 2  - SVC 2 1 - 4  Daan den Engelsen 
05-02 Noordhoek 2  - TPO/VOV 2 2 - 1  Daine Klein 
12-05 TPO/VOV 2  -  IFC 5 5 - 6  Tijn Schoones 2x, Daine Klein en Dennis van Meel 2x 
26-02 Victoria '03-5   - TPO/VOV 2 1 - 3  Daine Klein, Indy Klein en Tijn Schoones 
05-03 FIOS 2  - TPO/VOV 2 1 - 2  Daine Klein 2x 
12-03 TPO/VOV 2  - Sc Gastel 8 3 - 0  Jaimy van Pelt, Felix Alcantara en Tijn Schoones 
19-03 Virtus 5  - TPO/VOV 2 1 - 4  Merijn den Reijer 2x, Zigo van Oers en Tijn Schoones 
26-03 TPO/VOV 2  - Oranje-Blauw '14-2 3 - 5  Daine Klein, Indy Klein en Tijn Schoones 
02-04 De Schutters 4  - TPO/VOV 2 0 - 4 Tijn Schoones, Daine Klein, Leon de Boer en Marijn Machielse 
08-04 Dubbeldam 4  - TPO/VOV 2 5 - 2  Jaimy van Pelt 
23-04 TPO/VOV 2  - Victoria '03-5 2 - 2  Daine Klein 2x
07-05 ZBC '97-3  - TPO/VOV 2 3 - 4  Tijn Schoones 2x, Daine Klein en Indy Klein 
14-05 TPO/VOV 2   Dubbeldam 4 2 - 8  Dennis van Meel en Rein Surewaard 
21-05 SVC 2  - TPO/VOV 2 6 - 1  Dennis van Meel

 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
  1 Dubbeldam 4  22  18    1  57  109  -   43   
  2 Oranje-Blauw '14-2  22  18    2 56  103  -   29   
  3 SVC 2  22  17    4 52    90  -   31   
  4 ZBC '97-3  21  13    5 42    80 -   49   
  5 IFC 5  22  11  11  33    52 -   60   
  6 Virtus 5  22    9 11 29    47 -   60  
  7 Noordhoek 2  22    9 11  29    53 -   72  
  8 TPO/VOV 2  22    9 12  28    57 -   77   
  9 FIOS 2 21    6 14  19    39   67   
10 Sc Gastel 8 22    6 16  18    40   52   
11 De Schutters 4 22    5  17  15    36   79  
12 Victoria '03-5 22    2 19    7    17 104   

 

SCORERS TPO

  Naam doelen
 1 Daine Klein  13 
 2 Tijn Schoones  13 
 3 Indy Klein    5
 4 Leon de Boer     4
  Dennis van Meel    4
 6 Arco van Beek    2 
  Zico van Oers    2 
  Jaimy van Pelt    2
  Merijn den Reijer    2 

 

De volgende spelers scoorden een keer: Felix Alcantara, Daan den Engelsen, Nick Hoffman, Menno de Kort, Mark Machielse, Marijn Machielse, Jeffrey Reniers en Rein Surewaard. 

Voor de beker scoorden: Tijn Schoones 6x, Daan den Engelsen en Daine Klein 1x.

Vriendschappelijk scoorde Indy Klein.

SELECTIESPELERS TPO/VOV 2: Felix Alcantara, Arco van Beek, Leon de Boer, Mark Hoefnagels, Nick Hoffman (tot december), Kevin den Hollander, Daine Klein, Indy Klein, Nordin Koole, Dexter de Kort, Menno de Kort, Lars Neter, Mark Machielse, Dennis van Meel, Dennis van Mill (na 1 jan.), Kevin Mostert, Kevin Mulder, Noah Parker, Jeffrey Reniers, Tijn Schoones, Tim Schoones en Sean van Zon.

 

TPO/VOV 3 

KLASSE: 6e klasse 609

Trainer: Henk van Boxel,  Ad Kapitein en Tim Schoones

Leider/trainer: Alex Hollemans

UITSLAG

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Doelpuntenmakers TPO
25-09  Oranje/Blauw '14-4   - TPO/VOV 3  1 - 11 

Daan den Engelsen 5x, Kees Santbergen 2x, Sivan 

Genc 2x, Bart de Visser en eigen doelpunt 

02-10  TPO/VOV 3   -  Virtus 6  3 - 6  Kees Santbergen 2x en Jerry de Hoon 
09-10  Roosendaal 13   -  TPO/VOV 3  1 - 2  Kees Santbergen en Rene van Santbergen 
30-10  SVC 3    -  TPO/VOV 3  5 - 5  Nourdin Bakour 2x, Sivan Genc, ​​Daan den Engelsen en Anthony van den Muijsenberg
06-11  TPO/VOV 3   -  Noordhoek 3  9 - 0  Sivan Genc 3x, Nourdin Bakour 3x, Jerry de Hoon, Kees Santbergen en Anthony van den Muijsenberg (uit competitie)
13-11  HZ '75-2   -  TPO/VOV 3  4 - 1  Kees Santbergen 
27-11  TPO/VOV 3   - RCD 7  3 - 1  Kees Santbergen 2x en Jeroen van Gils 
29-01  TPO/VOV 3   - De Schutters 3  0 - 4   
05-02  TPO/VOV 3   - Oranje Blauw '14-4   2 - 1  Jeroen van Gils en eigen doelpunt 
12-05 Virtus 6  - TPO/VOV 3 3 - 6  Kees Santbergen 3x, Aldrick Engel 2x en René van Santbergen 
26-02 TPO/VOV 3  - Unitas '30-9 5 - 1  Aldrick Engel 2x, Kees Santbergen, Jeroen van Gils en Jimmy Clavan 
05-03 TPO/VOV 3  - Roosendaal 13 2 - 3  Nick van Leest en Daan den Engelsen 
12-03 ZBC '97-5  - TPO/VOV 3 7 - 0   
19-03 TPO/VOV 3  - SVC 3 4 - 2  Aldrick Engel 2x, Kees Santbergen en Sivan Genc 
02-04 TPO/VOV 3  - HZ '75-2 2 - 7  Oleh Veretko en Aldrick Engel 
08-04 TPO/VOV 3  -  ZBC '97-5 4 - 0  Jimmy Clavan, Jaimy Willemse, Jeroen van Gils en Stan van den Broek 
16-04 De Schutters 4  - TPO/VOV 3 3 - 3  Oleh Veretco, eigen goal en Daan den Engelsen 
23-04 RCD 7  - TPO/VOV 3 2 - 3  Merijn den Reijer, Aldrick Engel en Daan den Engelsen  
14-05 Unitas '30-9  - TPO/VOV 3 3 - 2  Aldrick Engel en Rene van Santbergen

 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
  1 HZ '75-2  18  13    4  39  104  -   45   
  2 Virtus 6  18  11    6 34    74 -   73   
  3 ZBC '97-5  18  11     6 31    70 -   56   
  4 Unitas '30-9  18  10     8 30    57 -   61   
  5 TPO/VOV 3  18    9  2    7 29    58 -   54   
  6 De Schutters 3  18    9    8 28    63 -   44   
  7 Roosendaal 13  18   9    8 28    44 -   48   
  8 RCD 7  18    6  11 19    42 -   43   
  9 SVC 3 18   5 2  11 17    50   53   
10 Oranje-Blauw '14-4 18   2 0  16   6    24 109   

 

SCORERS TPO

  Naam doelen
 1 Kees Santbergen  13 
 2 Daan den Engelsen      9 
Aldrick Engel    9 
 4 Sivan Genc    4
  Jeroen van Gils    4
 6 Rene van Santbergen   3
 7 Nourdin Bakour    2 
  Jimmy Clavan    2 
  Oleh Veretko    2

 

De volgende spelers scoorden een keer: Stan van den Broek, Jerry de Hoon, Anthony van den Muijsenberg, Nick van Leest, Merijn den Reijer en Bart de Visser.

Er werden drie eigen doelpunten gescoord. 

 

SELECTIESPELERS TPO/VOV 3: Nourdin Bakour, Rolf van de Berg, Henk van Boxel, Johan van Boxel, Stan van den Broek, Danny Dik, Davy Dik, Denzel Dik, Jan Dik, Aldrick Engel, Sivan Genc, ​​​​​​​​​​​Mitchel Hollemans (naar 1 per januari), Jerry de Hoon, Kees Santbergen, Rene van Santbergen, Oleh Veretko, Jasper Verschuren, Bart de Visser (naar 1 per januari), en Matthijs Welschen. 

 

Dames TPO 

KLASSE: 5e klasse 854

Trainer/leider/coach: Remco van Ginneke 

UITSLAG

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Doelpuntenmakers TPO
04-09  TPO   - Nieuw Borgvliet  1 - 0  beker Belén Hernández Palma
11-09  Virtus 2   -  TPO  3 - 1  beker niet gespeeld wegens tekort aan speelsters
18-09  TPO   -  NVS  2 - 14  beker Belén Hernández Palma 2x
25-09  DBN '22   -  TPO  8 - 2  Naomi Schoones 2x 
16-10  TPO   -  OVV '67-3  1 - 2  Naomi Schoones 
06-11  TPO   - Sc Elshout  4 - 2  Naomi Schoones 2x, Jo-Anne Jordan Ballesteros en Joyce Stoop 
13-11  RKDVC 2   - TPO  2 - 8  Naomi Schoones 4x, Femke Schoones 2x, Dorianne Stuij en Kiki Boersma 
20-11 Waspik  - TPO 0 - 0  
29-01 TPO  - Baardwijk 2 2 - 2  Femke Schoones en  Astrid Korteweg
05-02 TPO  - DBN '22 1 - 2  Joyce Havermans 
26-02 TPO  - Berkdijk 6 - 1  Naomi Schoones 4x en Belén Hernández Palma 2x  
12-03 OVV '67  - TPO 1 - 3  Eigen goal, Belén Hernández Palma en Femke Schoones 
19-03 TPO  - Waspik 0 - 3   
26-03 Sc Elshout  - TPO 0 - 2  Marcha Machielse en Naomi Schoones 
10-04 TPO  - Raamdonk 1 - 2  Kiki Boersma 
23-04 Berkdijk   - TPO  3 - 1  Naomi Schoones 
25-04 TPO  - RKDVC 2 2 - 0  Naomi Schoones 2x 
30-04 Uno Animo 2  - TPO 4 - 2  Dorianne Stuij 2x 
07-05 Baardwijk 2  - TPO 4 - 1  Naomi Schoones 
14-05 Raamsdonk  - TPO 4 - 1 Joyce Stoop 
21-05 TPO  - Uno Animo 2 4 - 1  Iris Lambregts 2x, Kiki Boersma en Inge Bastiaansen 

 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
  1 Raamsdonk  18  14    2  44  64  - 22   
  2 DBN '22  18  12   6  36  66  - 28   
  3 Baardwijk 2  18  11    5  35  47  - 29   
  4 Berkdijk  18  11    6  34  33  - 27   
  5 Waspik 18  10    7  31  43 - 27   
  6 Uno Animo 2  18    8   8  24  49  - 62   -2
  7 TPO  18    7   9  23  41  - 41   
  8 OVV '67-3  18    4 11  15  24  - 49   
  9 Sc Elshout 18   2 12  10  20  52   
10 RKDVC 2 18   1 14    6 23  73   

 

SCORERS TPO

  Naam doelen
 1 Naomi Schoones  18 
 2 Femke Schoones    4 
 3 Kiki Boersma    3 
  Belén Hernández Palma    3 
  Dorianne Stuij    3 
 6 Iris Lambregts    2 
  Joyce Stoop    2 

 

De volgende spelers scoorden een keer: Inge Bastiaansen, Joyce Havermans, Jo-Anne Jorden Ballesteros, Astrid Korteweg en Marcha Machielse. Daarnaast werd er nog een eigen goal gemaakt.

Voor de beker scoorde Bélen Hernández Palma 3x.

 

SELECTIESPELERS TPO dames: Maud Aanraad, Inge Bastiaansen, Kiki Boersma, Ryanne Boogaard, Levi van Drongelen, Nicky van Ham, Belén Hernández Palma, Nicole van Hout, Jo-Anne Jordan Ballesteros, Evi Koman, Astrid Korteweg, Iris Lambregts, Erica Nelemans, Marissa Niec, Robin van Oers, Isis van Opdorp, Femke Schoones, Naomie Schoones, Joyce Stoop, Dorianne Stuij, Britney Verbaten en Zoé Wubben.

 

Alle jeugdspelers en begeleiding 

 

Trainers en leiders jeugd

 

JO14 

KLASSE: 4e klasse

Trainer/leider: Jermain van Run, Remco van Ginneke en Tim Schoones (vanaf 15 oktober)

Keeperstrainer: Bart van Opdorp

 

UITSLAG

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Doelpuntenmakers TPO
      Eerste fase    
10-09  SAB   - TPO JM 8 - 0   
17-09  TPO JM  -  VVGZ 2  3 - 3  Jasper van Dongen en Vince Mosmans 2x 
24-09  Boeimeer 2   -  TPO JM 3 - 2  Vince Mosmans 2x 
01-10  TPO JM  -  Sc Gastel  1 - 4  Vincent Mosmans 
08-10  TPO JM    -  Seolto 2  1 - 4  Vincent Mosmans 
     -  Tweede fase       
05-11  SAB   -  TPO JM 4 - 0   
12-11  DSE 2  - TPO JM 3 - 2  Vince Mosmans en Jasper van Dongen 
19-11  TPO JM  - Dia 3  7 - 1  Scott Pieterse 2x, Vince Mosmans 2x, Ryan Mulder en Levi IJzermans 2x 
26-11  Gesta JM   - TPO JM  1 - 1  Levi IJzermans 
03-12  TPO JM   - Seolto 2  1 - 5  Scott Pieterse 
10-12  Boeimeer 2   - TPO JM  3 - 3  Vince Mosmans 2x en Scott Pieterse 
      Derde fase    
28-01 FC Tilburg 2  - TPO JM 3 - 1 Vince Mosmans 
11-02 Gesta JM  - TPO JM 2 - 4  Scott Pieterse, Ryan Mulder en Vince Mosmans 2x 
04-03 TPO JM  - Hilvaria 2 0 - 1  
18-03 TPO JM  - Blauw Wit '81 JM 3 - 0  Ryan Mulder en Scott Pieterse 2x 
25-03 TPO JM  - Dia 3 4 - 0  Scott Pieterse 2x, Vince Mosmans en Jelmer van de Herik 
01-04 TPO JM  - Oosterwijk 3 6 - 0  Jasper van Dongen 2x, Ryan Mulder 2x, Scott Pieterse en Vince Mosmans 
15-04 Boeimeer 2  - TPO JM 5 - 2  Jasper van Dongen en Scott Pieterse 
22-04 TPO JM   - Rijen 2 0 - 6   
13-05 TPO JM  - SV Reeshof 3 11 - 1  Scott Pieterse 4x, Jelmer van de Herik 3x, Layla Tomasowski, Jasper van Dongen, Vince Mosmans en Ryan Mulder 
20-05 RFC JM  - TPO JM 2 - 3  Jelmer van de Herik, Vince Mosmans en Levi IJzermans 
27-05 TSV Gudok 2  -  TPO JM 3 - 2  Jelmer en Scott Pieterse 

 

EINDSTAND EERSTE FASE

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
1 Sc Gastel  17  -   7   
2 VVGZ 2 4 22  -   9  
3 Seolto 2  21  - 15   
4 Boeimeer 2    8  - 30   
5 TPO JM    7  - 14   

 

EINDSTAND TWEEDE FASE

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
1 SAB  16  45  -   5   
2 Beek Vooruit  13  33  -   4  
3 DSE 2 4 12  25  - 12   
4 Seolto 2  12  27  - 22   
5 TPO JM    5  14  - 17   
6 Gesta JM    4    9  - 16   
7 Boeimeer 2    4  18  - 45   
8 Dia 3  6   0    8  - 58   

 

EINDSTAND DERDE FASE

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
  1 Fc Tilburg 2  11  10  30  61  - 24   
  2 Rijen 2  11    9 28  66  - 18   
  3 Boeimeer 2  11    9 27  54  - 30   
  4 TSV Gudok 2  11    8 24  61  - 21   
  5 TPO JM 11    6 18  36  - 23   
  6 Gesta JM 11    5 16  31  - 36   
  7 VV Trinitas Oisterwijk 3  11    4  13  14  - 43   
  8 Dia 3  11    4 12  25  - 61   
  9 RFC JM  11    3   9 29  38   
10 Hilvaria 2  11    3   9 27  47   
11 Sv Reeshof 3 11   2   6 29  65   
12 Blauw Wit '81 JM 11   1   4  11 38   

 

SCORERS TPO

  Naam doelen
 1 Vince Mosmans  16 
Scott Pieterse  16 
 3 Jasper van Dongen    6 
  Jemer van de Herik    6 
 5 Ryan Mulder     5 
 6 Levi IJzermans    3 
 7 Layla Tomasowski    1 

 

Boven: Jermain van Run, Michelle Hollemans, Simone Lomeijer, Ryan Mulder, Jasper van Dongen, Duncan Mulder, Jelmer van de Herik, Guus Lambregts, Quin Huit, Vince Mosmans en Remco van Ginneke.

Onder: Crestel Berzghal, Iris van Opdorp, Kris Aarts, Jesse Hollemans, Levi IJzermans, Layla Tomasowski en Daan Versluis 

Selectiespelers jo 14: Kris Aarts, Boakye Beulah, Crestel Berzghal, Jasper van Dongen, Jelmer van de Herik, Jesse Hollemans, Michelle Hollemans, Quin Huit, Levi IJzermans, Babet Koman (per 1 januari naar jo 11), Guus Lambregts, Daan van Leest (vanaf 14 november) Simone Lomeijer , Vince Mosmans, Duncan Mulder, Ryan Mulder, Isis van Opdorp, Scott Pieterse (vanaf 14 november) Layla Tomasowski en Daan Versluis. 

 

JO11JM 

KLASSE: 4e klasse

Trainerleider: Kevin Kapiteijn tot 1 januari, (tot 15 oktober: Tim Schoones, Andre van de Herik (ass.) en Mauro Bakker (ass.) ) Erwin Klok (ass. vanaf 24 oktober tot 1 januari) en Ron den Brinker (ass. vanaf 24 oktober)

Trainer/coach vanaf 1 januari: Henk van Boxel en Mauro Bakker. Vervanger is Ron den Brinker.

 

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Doelpuntenmakers TPO
      Eerste fase    
10-09  TPO JM   - Internos 0 - 10   
17-09  DSE 4   -  TPO JM  18 - 0   
24-09  Virtus 2   -  TPO JM  6 - 2  Sam Verboom en Colin Tomaszowski 
01-10  TPO JM   -  Victoria '03-2  0 - 14   
08-10  TPO JM    -  Seolto 3 JM  0 - 15   
22-10 Sprundel  - TPO JM 26 - 0   
       Tweede fase     
05-11  TPO JM  - Victoria '03-2  1 - 10  Emre Klok 
12-11  Baronie 7   - TPO JM 6 - 0   
19-11  TPO JM  - Beek Vooruit 4  2 - 4  Emre Klok en Dex van de Herik 
26-11  Moerse Boys 2   - TPO JM 4 - 4  Emre Klok 4x 
      Derde fase    
28-01 TPO JM  - Fc Right 'Oh 3 5 - 6  Emre Klok 4x en Sam Verboom 
11-02 TPO JM  - Madese Boys 4 2 - 9 Emre Klok 2x 
04-03 TPO JM  - Seolto 3  2 - 18  Emre Klok en Colin Tomaszowski 
      Vierde fase    
18-03 Oosterhout 3  - TPO JM 6 - 5  Emre Klok 5x 
25-03 RFC 4 JM  - TPO JM 2 - 2  Emre Klok 2x 
01-04 TPO JM  - Right Oh 3 2 - 2  Emre Klok en Colin Tomaszowski 
15-04 ST Zwaluwe/DHV JM  - TPO JM 19 - 0   
13-05 Baardwijk 3  - TPO JM 5 - 7  Emre Klok 3x en Colin Tomaszowski 2x  
20-05 TPO JM   Madese Boys 6 5 - 11  Emre Klok 2x, Colin Tomaszowski 2x en Dex van de Herik 

 

EINDSTAND EERSTE FASE

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
1 Sprundel  16  66  -   8   
2 DSE 4  15  52  - 16   
3 Seolto 3JM  10  38  - 11   
4 Virtus 2    9  29  - 25   
5 internos    9  35  - 32   
6 Unitas '30-5    6  15  - 40   
7 Victoria '03-2    3  25  - 41   
8 TPO JM    0    2  - 89   

 

EINDSTAND TWEEDE FASE

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
1 Unitas '30-4  15  52  - 11   
2 Beek Vooruit 4  12  27  - 15   
3 DSE 5    9  18  - 14   
4 Victoria '03-2    9  32  - 16   
5 Baronie 7    7  14  - 29   
6 Moerse Boys 2    7  10  - 24   
7 Madese Boys 6    4  13 - 40   
8 TPO JM    1    7  - 24   

 

EINDSTAND DERDE FASE

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
1 Seolto 3 JM  12  48  -   8   
2 Madese Boys 4  3   9  38  - 13   
3 Fc Right-Oh 3  3   9  19  - 21   
4 Oosterhout 3    1   6  - 31   
5 RFC 3 JM  0   1    9  - 23   
6 TPO JM    0    9  - 33   

 

EINDSTAND VIERDE FASE

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
  1 Waspik 2  21  85  -   6   
  2 St Zwaluwe/DHV JM  15  70  - 24   
  3 Oosterhout 3  15  35  - 37   
  4 Madese Boys 6  12  59  - 27   
  5 Fc Right 'Oh 3  10  27  - 43   
  6 TPO    5  21  - 46   
  7 RFC 4 JM    4  13  - 62   
  8 Baardwijk 3    0  12  - 77   

 

SCORERS TPO

  Naam doelen
 1 Emre Klok 27 
 2 Colin Tomaszowski    7 
 3 Dex van de Herik    3 
 4 Sam Verboom    2 

 

Boven: Mauro Bakker, Kevin Kapiteijn en Adre van de Herik.

Midden: Siënna de Jong, Jayday Zeegers, Kenzi Spaans, Sam Verboom, Dex van de Herik, Fedde den Brinker en Luuk Geleijns.

Onder: Emre Klok, Sana Akwero, Norah Quik, Noud Aarts, Colin Tomasowski, Livinio Marijnissen en Kaleigh Zeegers. 

Selectiespelers jo 11: Noud Aarts, Sana Akwero, Fedde den Brinker, Luuk Geleijns, Dex van de Herik, Siënna de Jong, Emre Klok, Babet Koman per 1 januari van jo14 naar jo11), Livinio Marijnissen, Norah Quik (tot 1 januari), Kenzi Spaans, Colin Tomasowski, Sam Verboom, Jayday Zeegers en Kayleigh Zeegers.

 

JO8 JM  

KLASSE: 4e klasse

Trainer/leider: Henk van Boxel (tot 1 januari), Alan Akwero en Ryanne Boogaard

UITSLAG

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Doelpuntenmakers TPO
      Eerste fase    
10-09  TPO   - Oosterhout 3  4 - 7  Rens Lankhuijzen en Shane Akwero 3x 
17-09  TPO    -  Madese Boys 3  0 - 20   
24-09  Zwaluwe/DHV   -  TPO  20 - 1  Shane Akwero 
01-10  TPO   -  Terheijden  4 - 21  Rens Lankhuijzen 3x en Huck Nieuwkoop 
08-10  Irene '58    -  TPO  13 - 2  Rens Lankhuijzen en Mete Yilmaz 
15-10  TPO   -  Beek Vooruit 5  2 - 10  Rens Lankhuijzen en Shane Akwero 
       Tweede fase     
05-11  TPO   - Dubbeldam 3  6 - 9  Rens Lankhuijzen 3x en Shane Akwero 3x 
12-11  TPO   - Hardinxveld 3  4 - 5  Rens Lankhuijzen, Shane Akwero, Huck Nieuwkoop en Deyn Verbruggen 
19-11  Unitas 3   - TPO  13 - 1  Rens Lankhuijzen 
26-11  Kogelvangers JM  - TPO 9 - 4  Deyn Verbruggen, Shane Akwero, Mete Yilmaz en Rens Lankhuijzen 
     - Derde fase    
04-02 TPO  - Roosendaal 7 1 - 13  Rens Lankhuijzen 
11-02 Unitas '30-6  - TPO JM 16 - 2  Shane Akwero 2x 
04-03 Virtus  - TPO JM 18 - 3  Shane Akwero, Rens Lankhuijzen en Mete Yilmaz 
11-03 Neerlandia '31-2  - TPO JM 6 - 6  Rens Lankhuijzen 3x, Deyn Verbruggen en Shane Akwero 
18-03 TPO JM  - Dia 6 1 - 14  Mete Yilmaz 
25-03 TPO JM  - Baronie 5 3 - 5  Rens Lankhuijzen, Shane Akwero en Mete Yilmaz 
01-04 Beek Vooruit 5  - TPO JM 9 - 3  Shane Akwero 2x en Rens Lankhuijzen 
15-04 Jeka 8  - TPO JM 5 - 5  Shane Akwero en Rens Lankhuijzen 4x 
13-05 TPO JM  - Neerlandia '31 -2 3 - 5  Rens Lankhuijzen 3x 

 

SCORERS TPO

  Naam doelen
 1 Rens Lankhuijzen  26 
 2 Shane Akwero  18 
 3 Mete Yilmaz    5   
 4 Deyn Verbruggen    3 
 5 Huck Nieuwkoop    2 

 

Boven: Alan Akwero, Ryanne Boogaard en Henk van Boxel.

Onder: Shane Akwero, Rens Lankhuijzen, Bram van Heijst, Huck Nieuwkoop, Deyn Verbruggen, Dealey van Santbergen, Djay Smits, Gideon van Leeuwen en Mete Yilmaz.

 

(Selectie)spelers kabouters: Shane Akwero, Bram van Heijst, Gino de Jong, Rens Lankhuijzen, Gideon van Leeuwen, Huck Nieuwkoop, Denli Rietkerken, Daeley van Santbergen, Maud van Santbergen, Djay Smits, Deyn Verbruggen, Xavi Verbruggen en Mete Yilmaz. 

 

JO 4 (alleen trainen)

Trainer: afwisselend een trainer van de jo 8 en/of ouders

Rev Spaans, Maartje van Heijst, Brad de Rond en Kamilia Bakour

 

Oud voetballers van TPO speelden op 1 september 2022 een wedstrijd onderling tegen elkaar. 

Boven: Antoon Meeuwissen, Alex Hollemans, Charly Latour, Rene Groeneveld, Henry de Rooij, Patrick de Rooij, Jerry de Hoon, Sander van Wensen, Pieter-Jan Kieboom, Peter Snaphaan, Cor IJzermans, Raymond Latour, Wilfred Brandt, Arie Dudok en Paul van Leest.

Midden: Jos Schalk, Bas Zwiers, Bob Spaans, Nick van Leest, Peter Estermans, Michel Veldhoen, Paul Lomeijer, Machiel van Leest, Bert Weeda, Jeroen Spaans, Mark van Heijst en Jurgen Gimbrere.

Onder: Davy Brandt, Jan Dik en Martijn Tetteroo.

 

KLASSE:

Trainer:

Leider: 

UITSLAG

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Doelpuntenmakers TPO
     -        
     -     
     -        
     -       
     -         
      -         
     -         
     -       
     -      
     -      
     -      
     -      
     -      

 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpunt
  1               -    
  2               -    
  3               -    
  4               -    
  5               -    
  6               -    
  7               -    
  8               -    
  9                    
10                    
11                    
12                    

 

SCORERS TPO

  Naam doelen
 1    
 2    
 3