Alle uitslagen en eindstanden zijn i.v.m. corona tot en met 11 oktober 2020.

Alleen de jeugd heeft nog in de maand juni gespeeld voor de Regio Cup. 

KLASSE: 5A

Trainer:  Tijs van Bragt

Leider: Meindert Bijlevelt

Grensjager: Jaap de Visser

Masseur: Corné Brant

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
27-09  TPO  - Advendo  5 - 0  Mike Verhoef 3x, Kees Santbergen en Stef Korswagen 
04-10  Neerlandia '31   -  TPO  4 - 1  Mike Verhoef 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 TVC Breda  12  24  -  
2 Neerlandia '31  12  -  
3 HSC '28  -  
4 Fc Drunen  -  
5 SSW  -  
6 Molenschot  14  -  
7 Advendo  -  
8 TPO  -  
9 OVV '67  -  
10 DVVC  -  
11 Lepelstraatse Boys  - 14   
12 SVG  - 13   
13 De Schutters   0  3   3 -  23   

 

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Mike Verhoef 
2 Stef Korswagen 
  Kees Santbergen 

 

SELECTIESPELERS TPO 1: Houssain Al-Mizori, Mark Behr, Jimmy Clavan, Kees van Drimmelen, Aldrick Engel, Lars Febus, Tim van Geel, Dennis den Hollander, Aries Van Horne, Ricky Jongenelen, Stef Korswagen, Marc Lambregts, Jessy Luijkx, Lars Nieuwland, Bart van Opdorp, Jeffrey Reniers, Kees Santbergen, Robin Sjerp, Wilco Slob, Mike Verhoef Jaimy Willemse en Jasper Verschuren.

 

UITSLAGEN beker en vriendschappelijke wedstrijden:

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
18-08  TPO  - RFC  2 - 4  oefen Mike Verhoef en Aldrick Engel 
23-08 NSV   -  TPO  4 - 0  oefen 
30-08  Be Ready   -  TPO  3 - 1  beker Mike Verhoef 
06-09  TPO   -  Moerse Boys 2  2 - 4  oefen Mike Verhoef 2x 
10-09  TPO    -  Raamsdonk  1 - 5  beker Stef Korswagen  
17-09 TPO   -  Dussense Boys  1 - 4  beker Jaimy Willemse 
02-05  TPO 1   -  TPO 2  1 - 0  Kees van Drimmelen 

 

TPO/VOV 2 

KLASSE: 6e klasse 614

Trainer/coach: Ad Kapitein 

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
30-08 TPO/VOV 2  - Unitas '30-9  0 - 1  beker 
06-09 Virtus 5   -  TPO/VOV 2  5 - 1  beker Valentino Gelens
13-09 TPO/VOV 2   -  SVC 3  10 - 1  beker Tijn Schoones 4x, Leon de Boer 3x, Tim Schoones, Valentino Gelens, Johandry
20-09 PCP 7   -  TPO/VOV 2  4 - 3  Tijn Schoones, Leon de Boer en Aldrick Engel 
27-09 TPO/VOV 2    -  Fc Dordrecht Amateurs 4  7 - 4  Aldrick Engel 3x, Tijn Schoones 3x en Valentino Gelens 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Baronie 7  12  18  -  
2 Boeimeer 3 18  -  
3 Right "Oh 4  -  
4 Beek Vooruit 12  -  
5 TPO/VOV 2  10  -  
6 Madese Boys 4  -  
7 IFC 4  -  
8 Fc Dordrecht (am)  15  - 15   
9 Oosterhout 7 10  - 10   
10 HZ '75-3  -  
11 PCP 7  - 16   
12 JEKA 17   23   

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Tijn Schoones 
 2 Leon de Boer 
  Aldrick Engel 
 4 Valentino Gelens 
 5 Tim Schoones 
  Johandry 

 

SELECTIESPELERS TPO/VOV 2: Arco van Beek, Leon de Boer, Valentino Gelens, Mark Hoefnagels, Nick Hofman, Kevin den Hollander, Daine Klein, Indy Klein, Dexter de Kort, Menno de Kort, Johandry van der Meer, Kevin Mulder, Robin van Oers, Giovanni Oosterveer, Jaimy van Pelt, Tijn Schoones, Tim Schoones en Sean van Son.

TPO/VOV 3 

KLASSE: 6e klasse 605

Trainer: Henk van Boxel

Coach: Alex Hollemans

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
13-09  Fc Dordrecht 6  - TPO/VOV 3  0 - 5  oefen Jerry de Hoon 4x en Nourdin Bakour 
20-09 TPO/VOV 3   -  Victoria '03-4  2 - 4  Henk van Boxel en Sander Kortsmit 
27-09  Sc Gastel 8   -  TPO/VOV 3  1 - 3  Stan van den Broek 2x en Nigel Leter 
04-10  TPO/VOV 3   -  Emma 5  0 - 3   
11-10  Oranje-Blauw '14-3    -  TPO/VOV 3  0 - 2  Sander Kortsmit en Stan van den Broek 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Sc Emma 4  13  -  
2 Roosendaal 11  20  -  
3 Beek Vooruit 7  12  -  
4 BSC 7  - 12   
5 TPO/VOV 3  -  
6 Fc Dordrecht (am)  -  
7 SVC 2  -  
8 Victoria '03-4  -  
9 Noordhoek 3  - 14   
10 Virtus 4  - 10   
11 Sc Gastel 8  -  
12 Oranje Blauw '14-4  - 15   

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Stan van de Broek 
 2 Sander Kortsmit 
 3 Henk van Boxel 
  Nigel Leter 

 

SELECTIESPELERS TPO/VOV 3: Nourdin Bakour, Rolf van de Berg, Henk van Boxel, Johan van Boxel, Daniël Brandenburg, Stan van den Broek, Jan Dik, Kevin Dudok, Sivan Genc, Mitchel Hollemans, Jerry de Hoon, Nick van Leest, Antoon Meeuwissen, Rene van Santbergen, Bart Visser, Matthijs Welschen en Bas Zwiers.

TPO Dames 

KLASSE: 5e klasse 853

Trainer/coach: Ludo van Gils

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
30-08  TPO  - Sc Welberg  2 - 8  beker Naomi Schoones 2x 
06-09  Dosko   -  TPO  0 - 3  beker Levi van Drongelen 2x en Kiki Boersma
13-09  TPO   -  BSC 2  3 - 1  beker Femke Schoones, Naomi Schoones en Kiki Boersma
20-09  TPO   -  HZ '75  2 - 0  Kiki Boersma en Naomi Schoones 
27-09  Noordhoek    -  TPO  5 - 1  Femke Schoones 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Virtus 2  -  
2 Dia  12  -  
3 Noordhoek  -  
4 Oosterhout  -  
5 Waspik  -  
6 WDS '19  -  
7 Baronie 3  -  
8 TPO  -  
9 VCW  - 10   
10 HZ '75  - 14   

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Kiki Boersma 
  Femke Schoones 
  Naomi Schoones 

Boven: Astrid, Nerena Schalk, Nicole van Hout, Maud Aanraad, ........, Inge Bastiaanse, ............ en trainer/coach Ludo van Gils.

Onder: Ryanne Boogaard, Levi van Drongelen, Zoë Wubben, Kiki Boersma en ....Koman.

SELECTIESPELERS TPO dames: Maud Aanraad, Gyselle van Bree-van Aart, Inge Bastiaanse, Ryanne Boogaard, Deborah van den Broek, Michelle Delhij, Levi van Drongelen, Nicky van Ham, Joyce Havermans, Sabine Havermans, Nicole van Hout, Jo-Anne Jordan Ballesteros, Dominique de Koning, Astrid, Iris Lambregts, Erica Nelemans, Marissa Niec, Robin van Oers, Lindy Roovers, Nerena Schalk, Femke Schoones, Naomie Schoones, Dorianne Stuij, Britney Verbaten, Iris de Visser en Zoé Wubben.

TPO/VOV jo 16 

KLASSE: 4e klasse najaar

Trainer: Henk van Boxel, Remco van Ginneke, Ad Kapitein en Bart van Opdorp (keeperstrainer)

Leider: Robert Vervenne

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
29-08  Right 'Oh  - TPO/VOV  9 - 1  beker Manuel de Bot 
05-09  TPO/VOV   -  SVC 1G  7 - 1  beker Emil Dedic, Tom Willemse, Bogdan Macioni 2x, Manuel de Bot 2x en Denzel Dik 
19-09  TPO/VOV   -  Achtmaal   1 - 7  Lars van Meel 
03-10  TPO/VOV   -  Unitas '30-3  3 - 3  Denzel Dik, Manuel de Bot en eigen goal 
          Regio Cup 

05-06

TPO/VOV  Sc Gastel  0 - 5   
12-06  VCW   -  TPO/VOV  5 - 0   
26-06  Klundert   - TPO/VOV     

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Dussense Boys  12  35  -  
2 Achtmaal  14  -  
3 Dia  16  -  
4 Be Ready  18  - 10   
5 Wernhout  18  - 12   
6 Unitas '30-3  13  - 16   
7 SSC '55 - 14   
8 ONI  11  - 25   
9 VCW  - 22   
10 TPO/VOV   10   
11 SVC 1G   20   

 

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Manuel de Bot 
  Denzel Dik 
  Lars van Meel 
  Eigen goal 
     
     
     
     
     
     

Boven: Trainer/coach Henk van Boxel, Michel van Wijk, Rik Willemse, Lars van Meel, Thijs van Opdorp, Sem van Huit en trainer/coach Remco van Ginneke.

Onder: Emil Dedic, Koen Vervenne en Thijmen Vreugdenhil. 

Selectiespelers jo 16: Manuel de Bot, Emil Dedic, Denzel Dik, Stan van Gils, Sem van Huit, Bogdan Macinol, Lars van Meel, Thijs van Opdorp, Koen Vervenne, Thijmen Vreugdenhil, Michel van Wijk, Rik Willemse en Tom Willemse

 

DHV/TPO/VOV jo 13 

KLASSE: 5e klasse najaar

Trainer/Coach: Brian van Run, Jermain van Run en Milton Nollen 

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
29-08  DHV/TPO/VOV  - JEKA 11  2 - 1  beker Guus Lambregts en Luca de Bruin
05-09  SSC '55 2G   -  DHV/TPO/VOV  2 - 5  beker Tim Vreugdenhil 3x, Jesse Gerkema en Luca de Bruin 
12-09  Madese Boys 3   -  DHV/TPO/VOV  0 - 11  beker Tim Vreudenhil 2x, Tom Vreugdenhil, Bogdan Macinol 3x, Jesse Gerkema 2x, Luca de Bruin 2x en Guus Lambregts 
19-09  JEKA 7   -  DHVTPO/VOV  0 - 5  Emile Dedic 3x, Bram Nibbelke en Abdallah Loay Abdulkader
26-09 DHVTPO/VOV    -  Moerse Boys 2  6 - 0  Thijmen Vreudenhil, Bogdan Macinoi, Jesse Gerkema, Ryan Mulder, Tim Vreugdenhil en Jason van Noorloos 
03-10  Unitas '30-6   -  DHV/TPO/VOV  3 - 1  Guus Lambregts 
10-10  DHV/TPO/VOV   -  DIOZ  4 - 2  Jesse Gerkema 2x, Guus Lambregts en Bogdan Macinoi 
          Regio Cup 
05-06  Virtus 2    DHV/TPO/VOV  4 - 5  Luca de Bruin en Jesse Gerkema 4x 
12-06  DHV/TPO/VOV  - Unitas '30-6  4 - 2  Ryan Mulder 2x, Bram Nibbelke en Chris van Beek 
19-06  Beek Vooruit 5  - DHV/TPO/VOV  1 - 2   
26-06  DHV/TPO/VOV  - JEKA 12     

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 DIOZ  28  -  
2 JEKA 7  31  -  
3 DHV/TPO/VOV  16  -  
4 VVR 2  14  -  
5 Victoria '03-2  16  -  
6 Unitas '30-6  21  - 24   
7 Virtus 2  -  
8 Moerse Boys 2  - 14   
9 Sliedrecht  -  
10 Beek Vooruit 5  -  
11 DSE 3  - 19   
12 JEKA 12  - 50   

 

SCORERS TPO beker en competitie

  Naam Goals
1 Jesse Gerkema 
  Tim Vreugdenhil 
 3 Bogdan Macinoi 
 4 Luca de Bruin 
  Guus Lambregts 
 6 Emile Dedic 
 7 Abdulah Loay Abdulkader 
  Ryan Mulder 
  Bram Nibbelke 
  Jason van Noorloos 
  Thijmen Vreugdenhil
  Tom Vreudenhil

 

Selectiespelers jo 13: Abdullah Loay Abdulkader, Christ van Beek, Luca de Bruin, Jasper van Dongen, Jesse Gerkema, Ian de Herder, Sven Koreman, Guus Lambregts, Ryan Mulder, Bram Nibbelke, Jason van Noorloos, Isis van Opdorp, Tim Vreugdenhil en Tom Vreugdenhil

 

DHV/TPO jo 12G 

KLASSE: 4e klasse najaar

Trainer: Henk van Boxel, Marc Lambregts, Giovanni Keulemans, Ben Koelewijn (assistent) en Paul Lomeijer (keeperstrainer)

Leider: Andre van de Herik

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
05-09  Klundert  - DHV/TPO 1G  6 - 0   
12-09  DHV/TPO 1G  -  Unitas '30 - 4  3 - 8  Jelmer van de Herik 2x en Noah Migliardi
19-09  Victoria '30 - 1G   -  DHV/TPO 1G  8 - 3  Vince Mosmans 2x en Jelmer van de Herik 
26-09  DHV/TPO 1G   -  MOC '17 - 6  0 - 8   
03-10  Noordhoek    -  DHV/TPO 1G  23 - 1  Jelmer van de Herik 
10-10  DHV/TPO 1G   -  Seolto 3  5 - 3  Jelmer van de Herik 4x en Jesse Hollemans 
     -      Regio Cup 
05-06  DHV/TPO 1G  - The Gunners 2    Tegenstander niet gekomen 
12-06  Baronie 6  - DHV/TPO 1G  12 - 2  Jelmer van de Herik en Quinten Koelewijn 
19-06  UVV '40-2  - DHV/TPO 1G  9 - 3  Jelmer van de Herik, Quinten Koelewijn en Jayson Vulakovic 
26-06  The Gunners 2  - DHV/TPO 1G    The Gunners uit competitie 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Noordhoek  18  94  -  
2 Unitas '30-4  18  45  - 16   
3 MOC '17-6  26  - 15   
4 Victoria '03-1G  23  - 32   
5 De Fendert 2  23  - 33   
6 Klundert  14  - 35   
7 DHV/TPO  12  - 56   
8 Seolto 3  - 50   

 

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Jelmer van de Herik 
 2 Vince Mosmans 
 3 Jesse Hollemans 
  Noah Migliardi
     
     
     
     
     
     

 


Boven: trainer Henk van Boxel, Jesse Hollemans, Noah Migliardi, Leyla Tomaszowski, Simone Lomeijer, Bo van Leest, Michelle Hollemans, keeperstrainer Paul Lomeijer en leider Andre van de Herik.

Onder: trainer/coach Ryanne Boogaard, Duncan Mulder, Jelmer van de Herik, Baz de Mooij, Walter Wellens, Keshav Mahabier en Hamza Requi.

Selectiespelers jo 12: Maureen de Bodt, Jelmer van de Herik, Jesse Hollemans, Michelle Hollemans, Quinten Koelewijn, Chelsea Kooremans, Simone Lomeijer, Noah Migliardi, Vince Mosmans, Duncan Mulder, Danique Soeters en Leyla Tomaszowski (per 1 januari 2021)

 

DHV/TPO/VOV jo 10 

KLASSE: 4e klasse najaar

Trainer: Thieme van Oosterhout en Ryanne Boogaard 

Leider: Ronald van Leest

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
05-09  TSC 6  - DHV/TPO  8 - 3  beker Hamza Requi 3x 
  DHV/TPO   -  Terheijden    beker (verzet) 
19-09  Boeimeer 4   -  DHV/TPO  2 - 4  Hamza Requi 2x, Bo van Leest en Baz de Mooij 
26-09  DHV/TPO   -  Oosterhout 3  8 - 9  Hamza Requi 6x, Levi IJzermans en Jayson Vulakovic 
03-10 Seolto 2G    -  DHV/TPO  8 - 5  Hamza Requi 4x en Baz de Mooij
10-10  HZ '75 1G   -  DHV/TPO  15 - 2  Jayson Vulakovic en Baz de Mooij 
          Regio Cup
05-06  DHV/TPO  - EBOH 2G  4 - 14  Baz de Mooij 2x, Hamza Requi en Levi IJzermans 
12-06  Seolto 2G  - DHV/TPO     
19-06  DHV/TPO  - Seolto 3G  6 - 11  Hamza Requi 4x en Vienna Kooremans 2x 
26-06  DHV/TPO  - Dubbeldam 2     


 

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Hamza Requi  15 
 2 Baz de Mooij
3 Jayson Vulakovic 
4 Bo van Leest 
  Levi IJzermans 
     
     
     
     
     

 

Boven: trainer/coach Henk van Boxel, Jesse Hollemans, Noah Migliardi, Leyla Tomaszowski, Simone Lomeijer, Bo van Leest, keeperstrainer Paul Lomeijer en leider Andre van de Herik.

Onder: trainer/coach Ryanne Boogaard, Duncan Mulder, Jelmer van de Herik, Baz de Mooij, Walter Wellens, Keshav Mahabier en Hamza Requi.

Selectiespelers jo 10: Levi Ackermans, Vienna Kooremans, Bo van Leest, Keshav Mahabier, Baz de Mooij, Hamza Requi, Fienna Tetteroo (gestopt per 1 januari 2021) Jayson Vulakovic (gestopt per 1 januari 2021) en  Walter Wellens.

 

DHV/TPO/VOV jo 9 

KLASSE: 5e klasse najaar

Trainer/Coach: Martijn Tetteroo, Raimond Ackermans en Jaap Geerts

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
05-09  DHV/TPO  - RFC 4  5 - 12  Arne de Both, Ian Tetteroo, Bo van Ermingen, Vince Ackermans en eigen goal 
12-09  Unitas '30 - 6   -  DHV-TPO  20 - 1  Noud Aarts 
26-09  DIA 5   -  DHV/TPO 1 - 8  Ian Tetteroo 4x, Vince Ackermans 3x en Noud Aarts 
          Regio Cup 
05-06  DHV/TPO  - Hoeven 3 

0 - 12 

 
12-06  Internos 2   -  DHV/TPO    Afgelast 
19-06  VVR   -  DHV/TPO  6 - 6  Vince Ackermans 4x en Ian Tetteroo 2x 
26-06  Hoeven 3  - DHV/TPO     

 

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Ian Tetteroo 
 2 Vince Ackermans 
 3 Noud Arts 
 4 Arne de Both 
  Bo van Ermingen 
  Eigen goal 

 

Vlnr: Sam Verboom, Ian Tetteroo, Kenzi Spaans, Dex van de Herik, Colin Tomaschofski, Jaydy Zeegers, Norah Quik, Noud Aerts en trainer/coach Martijn Tetteroo

Norah aan de bal met daarachter Ian. 

Selectiespelers jo 9: Noud Aarts, Sven Ackermans, Vince Ackermans, Arne de Both, Bo van Ermingen, Liam Geerts, Dex van de Herik, Kenzi Spaans, Ian Tetteroo, Colin Tomaszowski, Sam Verboom, Jaydy Zeegers en Norah Quik.

 

TPO kabouters (vanaf begin april 2021) JO 6

Trainer: Henk van Boxel en afwisselend enkele ouders

Selectiespelers kabouters: Shane Akwero, Ryan el Balie, Bram van Heijst, Cas Koorevaar, Gideon van Leeuwen, Huck Nieuwkoop, Daeley van Santbergen, Djay Smits, Deyn Verbruggen, Xavi Verbruggen (amper 3 jaar) en Mete Yilmaz.