×

Waarschuwing

JFolder::create: Pad bevindt zich niet in open_basedir pad

2018-2019

Geschreven door Henk van Boxel. Gepost in Historie in Cijfers

 

KLASSE: 5B

Trainer: Tijs van Bragt

Leider: Mijndert Bijleveld

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
23-09  TPO  - SVC  1 - 4  Kees Santbergen 
30-09  Neerlandia '31   -  TPO  2 - 0   
07-10  TPO   -  Sc Welberg  0 - 4   
14-10  DVVC   -  TPO  4 - 2  Kees Santbergen 2x 
28-10  De Schutters    -  TPO  1 - 4  Stef Korswagen, Hussain Al-Mizori 2x en Kees Santbergen 
04-11  TPO   -  Fc Dordrecht am.  1 - 6  Kees van Drimmelen 
18-11  DEVO   -  TPO  2 - 0   
25-11  Molenschot  - TPO  2 - 2  Tim van Geel en Kees van Drimmelen 
23-12  TPO  - SSW  1 - 3  Kees van Drimmelen 
20-01  TPO  - TVC Breda  10 - 1  Hussain Al-Mizori 5x, Stef Korswagen 3x en Kees Santbergen 2x 
03-02  TPO  - DEVO  1 - 2  Eigen goal 
10-02  SVC  - TPO  4 - 3  Kees van Drimmelen 2x en Kees Santbergen 
17-02  TPO  - Neerlandia '31  2 - 2  Kees Santbergen en Stef Korswagen 
24-02  Fc Dordrecht am.  - TPO  8 - 3  Hussain Al-Mizori 2x en Kees Santbergen 
17-03  TPO  - De Schutters  6 - 0  Stef Korswagen 4x, Hussain Al-Mizori en Tijn Schoones 
24-03  TVC Breda  - TPO  1 - 7  Hussain Al-Mizori, Stef Korswagen, Kees van Drimmelen 2x, Kees Santbergen 2x en Mark Behr 
31-03  Advendo  - TPO  1 - 3  Kees Santbergen 2x en Hussain Al-Mizori 
07-04  PCP  - TPO  2 - 4  Kees Santbergen 2x 
14-04  TPO  - Advendo  4 - 1  Hussain Al-Mizori 3x en Kees Santbergen 
20-04  TPO  - PCP  0 - 3   
22-04  SSW  - TPO  1 - 2  Wessel Verschuren en Tijn Schoones 
12-05  TPO  - Molenschot  2 - 1  Kees van Drimmelen en Cor IJzermans 
19-05  Sc Welberg  - TPO  5 - 1  Kees van Drimmelen 
26-05  TPO  - DVVC  7 - 2  Kees Santbergen 3x, Stef Korswagen, Wilco Slob 2x en Kees van Drimmelen 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 PCP  24  20  62  92  - 32   
2 Fc. Dordrecht (am)  24  19  58  116  - 33   
3 SVC  24  15  49  59  - 32   
4 DVVC  24  14  44  78  - 49   
5 DEVO  24  13  42  56  - 51   
6 Sc. Welberg  24  10  32  82  - 64   
7 SSW  24  10  13  31  40  - 53   
8 Neerlandia '31  24  11  29  58  - 50   
9 TPO  24  13  29  64  - 64   
10 Molenschot  24  11  29  44  - 77   
11 TVC Breda  24  15  23  62  - 105   
12 Advendo  24  17  17  28  - 94   
13 De Schutters  24   1  1   22   4   25 - 100  

 

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Kees Santbergen  19 
 2 Hussain Al-Mizori  15 
 3 Stef Korswagen  11 
 4 Kees van Drimmelen  10 
 5 Tijn Schoones 
  Wilco Slob
 6 Mark Behr 
  Tim van Geel 
  Wessel Verschuren
  Cor IJzermans 
  Eigen goal 

 

SELECTIESPELERS TPO 1: Hussain Al-Mizori, Mark Behr, Lars Bijleveld, Kees van Drimmelen, Lars Febus, Tim van Geel, Aries van Horne, Ricky Jongenelen, Coen Koevoet, Daan Koevoet, Stef Korswagen, Sander Kortsmit, Bart van Opdorp, Jeffrey Reniers, Kees Santbergen, Giovanni Schalken, Robin Sjerp en Jasper Verschuren.

 

UITSLAGEN beker en vriendschappelijke wedstrijden:

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
19-08  TPO  - Molenschot  3 - 3  Kees van Drimmelen 2x en Stef Korswagen 
28-08  Noordhoek   -  TPO  2 - 1  Kees Santbergen 
02-09  Virtus   -  TPO  3 - 0  (beker) 
08-09  TPO   -  Groote Lindt  1 - 9  (beker) Kees Santbergen 
15-09  TPO    -  Klundert  1 - 4  (beker) Stef Korswagen
13-01  TPO   -  VIVOO  5 - 2  Hussain Al-Mizori 2x, Stef Korswagen 2x en eigen doelpunt 

 

TPO/VOV 2 

KLASSE: 6e klasse 604

Trainer: Mijndert Bijleveld, Ad Kapitein en Henk van Boxel 

Coach: Ad Kapitein en Henk van Boxel

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
02-09  TPO/VOV 2  - Lepelstraatse Boys 4  3 - 4  (beker) Sean van Zon, Arco van Beek en Marijn Machielse 
09-09  Nieuw-Borgvliet 5   -  TPO/VOV 2  8 - 0  (beker) 
16-09  TPO/VOV 2   -  DOSKO 9  2 - 4  (beker) Tijn Schoones, Marijn Machielse en Daan den Engelsen 2x
07-10  TPO/VOV 2   -  SVC 2  2 - 7  Stan van den Broek 2x 
21-10  TPO/VOV 2    -  Victoria '03-7 5 - 1  Sean van Zon, Arco van Beek 2x, Jasper Verschuren en Daan Koevoet 
28-10  TPO/VOV 2   -  Dubbeldam 4  2 - 1  Arco van Beek en Stan van den Broek 
31-10  Virtus 4   -  TPO/VOV 2  1 - 2  Tijn Schoones 2x 
04-11 HZ ´75  - TPO/VOV 2  9 - 0   
25-11  Oranje Blauw ´14  - TPO/VOV 2 8 - 0   
03-02  Kruisland 4  - TPO/VOV 2  4 - 2  Thieme Bijleveld en Arco van Beek 
17-02  Victoria '03-7  - TPO/VOV 2  0 - 3  Wilco Slob 2x en Jimmy Clavan 
24-02  Papendrecht 2  - TPO/VOV 2  4 - 2  Mark Machielse en Tijn Schoones 
24-03  TPO/VOV 2  - Oranje Blauw '14-2  1 - 3  Tijn Schoones 
31-03  BSC 7  - TPO/VOV 2  3 - 1  Jimmy Clavan 
07-04  Beek Vooruit 10  - TPO/VOV 2  3 - 1  Jimmy Clavan 
14-04  TPO/VOV 2  - Papendrecht 2  2 - 1  Tim Hofman en Arco van Beek 
18-04  TPO/VOV 2  - Kruisland 4  6 - 2  Arco van Beek 2x, Tijn Schoones 2x en Daan den Engelsen 2x 
21-04 TPO/VOV 2 - Beek Vooruit 2 - 4  Arco van Beek en eigen doelpunt
28-04  TPO/VOV 2  - BSC 7  1 - 5  Wilco Slob 
05-05  Dubbeldam 4  - TPO/VOV 2  2 - 0   
12-05  TPO/VOV 2 - HZ '75  1 - 4  Arco van Beek 
19-05  SVC 2  - TPO/VOV 2  5 - 2  Lars, en Arco van Beek 
26-05  TPO/VOV 2  - Virtus 4  2 - 4  Daan den Engelsen en Tijn Schoones 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 BSC 7  20  16  49  92  - 34   
2 HZ '75 20  15  46  89  - 26   
3 Oranje Blauw '14-2  20  15  45  81  - 29  -1 
4 Dubbeldam 4  20  12  37  54  - 41   
5 SVC 2  20  11  34  69  - 52   
6 Beek Vooruit 10  20  10  32  74  - 53   
7 Papendrecht 2  20  10  28  41  - 54   
8 TPO/VOV 2  20  14  18  37  - 68   
9 Virtus 4  20  13  17  32  - 61   
10 Kruisland 4  20  14  15  31  - 67  -1 
11 Victoria '03-7  20  19  15  - 128   

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Arco van Beek  10 
 2 Tijn Schoones 
 3 Stan van den Broek 
  Jimmy Clavan 
  Daan den Engelsen 
  Wilco Slob 
 7 Thieme Bijleveld 
  Tim Hofman 
  Daan Koevoet 
  Mark Machielse 
  Jasper Verschuren
  Sean van Zon
  Lars
  Eigen goal

Voor de beker scoorden: Daan den Engelsen 2x, Marijn Machielse 2x, Arco van Beek 1x, Tijn Schoones 1x en Sean van Zon 1x

SELECTIESPELERS TPO/VOV 2: Arco van Beek, Henk van Boxel, Stan van den Broek, Joris Ekart, Daan den Engelsen, Nicky Hofman, Tim Hofman, Mark Machielse, Martin van Geel, Zicco van Oers, Melvin Olierook, Bart van Opdorp, Tim Schoones, Tijn Schoones, Wessel Verschuren, Matis Vigelius en Sean van Zon.

TPO/VOV 3 

KLASSE: 6e klasse 617

Trainer: Mijndert Bijleveld, Ad Kapitein en Henk van Boxel

Coach: Alex Hollemans

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
09-09  TPO/VOV 3  - Virtus 5  3 - 6  (beker) Cor IJzermans 2x en Jeroen Spaans
30-09  TPO/VOV 3   -  Raamsdonk 6  1 - 18  Bas Zwiers 
07-10  JEKA 14   -  TPO/VOV 3  5 - 0   
14-10  TPO/VOV 3  -  Be Ready 5  2 - 3  Cor IJzermans en Kevin Dudok 
21-10  VCW 3    -  TPO/VOV 3  6 - 1  niet gespeeld 
28-10  Sc Emma 5   -  TPO/VOV 3  6 - 3  Cor IJzermans, Martijn van Hoven en Lars Bijleveld 
04-11  TPO/VOV 3   -  Gesta 3  1 - 7  Nourdin Bakour  
11-11  TPO/VOV 3  - RCD 7  1 - 3  Cor IJzermans 
18-11  IFC 4  - TPO/VOV 3  1 - 3  Martijn van Hoven, Cor IJzermans en Jimmy Clavan 
02-12  Advendo 4  - TPO/VOV 3  0 - 2  Cor IJzermans en Wilco Slob 
09-12  TPO/VOV 3  - Groen Wit 4  4 - 2  Jimmy Clavan 2x, Nourdin Bakour en Jeroen Spaans  
03-02  TPO/VOV 3  - Dussense Boys 3  6 - 2  Jurgen Gimbrere 2x, Kevin Dudok, Robin Beljaars, Cor IJzermans en eigen goal 
17-02  Raamsdonk 6  - TPO/VOV 3  5 - 2  Martijn van Hoven en Cor IJzermans 
24-02  TPO/VOV 3  - VCW 3  0 - 1   
24-03  Dussense Boys 2  - TPO/VOV 3  4 - 2  Nourdin Bakour en eigen doelpunt 
07-04  TPO/VOV 3 - Advendo 4  2 - 0  Jeroen van Gils en Nick van Leest 
14-04  Groen Wit 4  - TPO/VOV 3  1 - 4  Johan van Boxel en Matthijs Welschen 3x 
22-04  TPO/VOV 3  - IFC 4  0 - 2   
28-04  RCD 7  - TPO/VOV 3  11 - 0  Niet gespeeld 
05-05  TPO/VOV 3  - Sc. Emma 5  2 - 2  Daniel Brandenburg 2x 
12-05  Gesta 3  - TPO/VOV 3  4 - 0   
19-05  TPO/VOV 3  - JEKA 14  4 - 2  Stan van den Broek, Johan van Boxel, Martijn van Hoven en Mustafa Akbayrak 
26-05  Be Ready 5  - TPO/VOV 3  2 - 4  Stan van den Broek, Daniel Brandenburg en Cor IJzermans 2x 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Raamsdonk 3  22  21  64  149  - 28   
2 VCW 3  22  18  55  76  - 25   
3 Sc. Emma 5  22  14  45  63  - 43   
4 RCD 7  22  14  42  62  - 37   
5 Dussense Boys 3  22  10  33  75  - 64   
6 IFC 4  22  10  11  31  45  - 69   
7 TPO/VOV 3  22  13  25  44  - 86   
8 Advendo 4  22  14  24  60  - 69   
9 Gesta 3  22  13  23  64  - 70   
10 Groen Wit 4  22  16  18  54  - 93   
11 Be Ready 5  22  15  17  41  - 83   
12 JEKA 14  22  12  29  - 95   

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Cor IJzermans 
 2 Martin van Hoven
 3 Daniel Brandenburg 
  Jimmy Clavan 
  Nourdin Bakour 
  Matthijs Welschen 
  Johan van Boxel 
  Stan van den Broek
  Kevin Dudok
  Jurgen Gimbrere 
  Eigen Goal 

De volgende spelers scoorden een keer: Mustafa Akbayrak, Robin Beljaars, Lars Bijleveld, Jeroen van Gils, Nick van Leest, Wilco Slob, Jeroen Spaans, Bas Zwiers en een doelpunt is opgegeven voor een wedstrijd die niet gespeeld is.

SELECTIESPELERS TPO/VOV 3: Mustafa Akbayrak, Nourdin Bakour, Robin Beljaars, Johan van Boxel, Jan Dik, Kevin Dudok, Jurgen Gimbrere, Mitchel Hollemans, Martijn van Hoven, Nick van Leest, Antoon Meeuwissen, Rene van Santbergen, Jeroen Spaans, Jacco Straasheijm, Bart Visser, Bert Weeda, Matthijs Welschen, Sander van Wensen, Cor IJzermans en Bas Zwiers.

TPO/DHV Dames 

KLASSE: 5e klasse 853

Trainer: Ludo van Gils en Remco van Ginneke.

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
02-09  Sc Gastel 2  - TPO/DHV 3 - 0  (beker) 
09-09  TPO/DHV  -  WVV '67  4 - 2  (beker) Joyce Havermans 2x en Naomi Schoones 2x 
16-09  Kruisland   -  TPO/DHV  2 - 7  (beker) Dorianne Stuij, Joye Stoop en Lindy Roovers 5x
21-10 TPO/VOV - Roosendaal 1 - 3  (beker) uitgeschakeld Lindy Roovers
23-09  Raamsdonk   -  TPO/DHV  3 - 5  Naomi Schoones, Dorianne Stuij, Lindy Roovers en Nicole van Hout 2x 
30-09  TPO/DHV    -  VCW  5 - 0  Naomi Schoones 3x, Joyce Havermans en eigen goal 
07-10  Oosterhout   -  TPO/DHV  1 - 6  Joyce Stoop, Naomi Schoones 2x en Lindy Roovers 3x 
14-10  TPO/DHV   -  Dussense Boys  6 - 1  Joyce Havermans 3x, Lindy Roovers 2x en Astrid Korteweg 
28-10  Terheijden  - TPO/DHV  2 - 1  Lindy Roovers
18-11  TPO/DHV  - Madese Boys 2  8 - 1  Maud Aanraad, Nicole van Hout, Naomi Schoones 2x, Joyce Havermans 2x en Lindy Roovers 2x 
02-12  DIA  - TPO/DHV  1 - 2  Gyselle van Bree van Aart en eigen doelpunt 
03-02  TPO/DHV  - RCD  2 - 0  Nicole van Hout en Lindy Roovers 
17-02  VCW  - TPO/DHV  1 - 2  Levi van Drongelen en Joyce Havermans  
24-02  TPO/DHV  - Raamsdonk  2 - 0  Joyce Havermans 2x 
17-03  Madese Boys 2  - TPO/DHV  2 - 3  Naomi Schoones, Astrid Korteweg en eigen doelpunt 
07-04  TPO  - DIA  2 - 1  Naomi Schoones en Nicole van Hout 
14-04  HZ '75  - TPO/DHV  0 - 0   
28-04  TPO/DHV  - HZ '75  2 - 0  Naomi Schoones en Marissa Niec
05-05  TPO/DHV  - Terheijden  0 - 6   
12-05  RCD  - TPO/DHV  1 - 0   
19-05  TPO/DHV  - Oosterhout  8 - 0  Lindy Roovers 2x, Joyce Havermans, Naomi Schoones, Joyce Stoop, Dorianne Stuij en Margo 
26-05  Dussense Boys  - TPO/DHV  1 - 5  Lindy Roovers 2x, Naomi Schoones 2x en Marissa Niec

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Terheijden  18  16  49  83  - 11   
2 TPO/DHV  18  14  43  59  - 21   
3 HZ '75  17  11  34  28  - 18   
4 RCD  17  10  30  44  - 38   
5 Madese Boys 2  18  23  34  - 42   
6 Dia  18  21  41  - 45   
7 Raamsdonk  18  10  20  42  - 53   
8 VCW  18  12  16  31  - 49   
9 Dussense Boys  18  11  15  30  - 61   
10 Oosterhout  18  15  17  - 71   

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Lindy Roovers  14 
  Naomi Schoones  14 
 3 Joyce Havermans  13 
 4 Nicole van Hout 
 5 Astrid Korteweg 
  Marissa Niec 
  Joyce Stoop 
  Dorianne Stuij 
 9 Maud Aanraad 
  Gyselle van Bree-van Aart 
  Levi van Drongelen
  Margo
  Eigen Goal

Bovenste rij: Maud Aanraad, Asrid Korteweg, Nicole van Hout, Gyselle van Bree-van Aart, Joyce Havermans, Moniek Koevoet, Inge Bastiaanse, Lindy Roovers, Sabine Havermans, Deborah van den Broek, Britney Verbaten, Iris de Visser, Nicky van Ham en Michelle Delhij.

Onderste rij: Marissa Niec, Ryanne Boogaard, Naomi Schoones, Zoë Wubben, Dorianne Stuij, Jo-Anne Jordan Ballestreros, Levi van Drongelen en Joyce Stoop.

SELECTIESPELERS TPO dames: Maud Aanraad, Gyselle van Bree-van Aart, Inge Bastiaanse, Ryanne Boogaard, Deborah van den Broek, Levi van Drongelen, Nicky van Ham, Joyce Havermans, Sabine Havermans, Nicole van Hout, Jo-Anne Jordan Ballestreros, Suzan Knook, Moniek Koevoet, Dominique de Koning, Astrid Korteweg, Lindy Roovers, Naomi Schoones, Joyce Stoop, Dorianne Stuij, Iris de Visser en Zoe Wubben.

 

DHV/TPO/VOV jo 17 

KLASSE: jo 17-3 3e klasse 04 najaar, vanaf 9 februari 3e klasse 3 voorjaar 

Trainers/leiders: Marcel van Oosterhout, Albert van Geloof en Arjan Alliu.

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
01-09  Madese Boys 2  - DHV/TPO/VOV  0 - 1  (beker) 
08-09  DHV/TPO/VOV   -  Zwaluwe  3 - 2  (beker) 
15-09  DFC    -  DHV/TPO/VOV  3 - 2  (beker) 
  NAJAAR        
22-09  DHV/TPO/VOV   -  DSE  5 - 2   
29-09  Dia 2    -  DHV/TPO/VOV  4 - 1   
06-10  DHV/TPO/VOV   -  Bavel 2  5 - 1   
13-10  Baronie 5   -  DHV/TPO/VOV  1 - 5   
27-10  DHV/TPO/VOV  - Chaam  3 - 4   
03-11  UVV ´40  - DHV/TPO/VOV  1 - 4   
10-11  RSV  - DHV/TPO/VOV  2 - 3   
17-11  DHV/TPO/VOV  - Beek Vooruit 4  3 - 3   
24-11  Wernhout  - DHV/TPO/VOV  1 - 3   
01-12  DHV/TPO/VOV  - JEKA 4  4 - 1   
08-12  Unitas ´30-3  - DHV/TPO/VOV  3 - 2   
  VOORJAAR  -      
09-02  Baronie 5  - DHV/TPO/VOV  3 - 1   
23-02  DHV/TPO/VOV  - Moerse Boys  2 - 3   
09-03  DHV/TPO/VOV  - TVC Breda 2  2 - 1   
16-03  Unitas '30-3  - DHV/TPO/VOV  1 - 3   
23-03  DHV/TPO/VOV  - Beek Vooruit 4  3 - 1   
06-04  VVR 2  - DHV/TPO/VOV  4 - 1   
13-04  DHV/TPO/VOV  - Irene '58  9 - 1   
11-05  DHV/TPO/VOV  - Bavel 2  4 - 0   
18-05  VCW  - DHV/TPO/VOV  5 - 2   
22-05  Dia  - DHV/TPO/VOV  1 - 7   

EINDSTAND NAJAAR 

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Chaam  10  26  52  - 14   
2 DHV/TPO/VOV  11  22  38  - 23   
3 RSV  19  26  - 14   
4 DSE  10  19  40  - 25   
5 DIA 2  11  19  39  - 24   
6 Beek Vooruit 4  11  18  31  - 22   
7 Baronie 5  10  16  26  - 23   
8 Unitas '30-3  11  13  23  - 25   
9 Bavel 2  11  11  22  - 26   
10 UVV '40  10  10  32  - 28   
11 Wernhout  11  16  - 40   
12 JEKA 4  11  11  - 90   

EINDSTAND VOORJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 VCW  10  24  35  - 19   
2 Unitas '30-3  10  21  23  - 12   
3 DHV/TPO/VOV  10  18  34  - 20   
4 Moerse Boys  10  18  22  - 19   
5 VVR 2  10  17  28  - 22   
6 Baronie 5  10  16  24  - 27   
7 Beek Vooruit 4  10  13  21  - 22   
8 TVC Breda 2  10  10  31  - 31   
9 Bavel 2  10  15  - 26   
10 Irene '58  10  14  - 33   
11 Dia 2  10  13  - 29   

Spelers jo 17: Ken van den Bosch, Tom van den Brink, Xander van Geloof, Thomas van Gool, Yonnick Hoegen, Nando Jacobsen, Max Koevoet, Marc Lambregts, Derin Lormann, Jarrik Oosterhout, Freek Pals, Jelle den Reijer, Teun Meeuwissen, Pepijn Schra, Jaimy Willemse en Quint Noordhoek.

 

DHV/TPO/VOV jo MO 17 

KLASSE: 1e klasse 2 najaar,  vanaf 9 februari 1e klasse 3 voorjaar

Trainers/leiders: Jos Nollen, Milton Nollen en Renata Nollen

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
01-09  DHV/TPO/VOV  - Baronie  6 - 0  (beker) 
08-09  MOC    -  DHV/TPO/VOV  2 - 2  (beker) 
15-09  DHV/TPO/VOV   -  Virtus  2 - 1  (beker) 
  NAJAAR        
22-09  Moerse Boys   -  DHV/TPO/VOV  0 - 1   
29-09  DHV/TPO/VOV    -  SC 't Zand  1 - 1   
13-10  DHV/TPO/VOV   -  DVVC  5 - 2   
20-10  DHV/TPO/VOV   -  Madese Boys  3 - 3   
27-10  TSC  - DHV/TPO/VOV  2 - 5   
10-11  DHV/TPO/VOV  - Baronie  3 - 0   
17-11  IFC  - DHV/TPO/VOV  2 - 2   
24-11  DHV/TPO/VOV  - Madese Boys  0 - 4   
01-12  RCD  - DHV/TPO/VOV  3 - 0   
08-12  DHV/TPO/VOV  - Papendrecht  0 - 0   
  VOORJAAR  -      
09-02  DHV/TPO/VOV  - Zeelandia  0 - 1   
16-02  Papendrecht  - DHV/TPO/VOV  3 - 0   
23-02  Papendrecht  - DHV/TPO/VOV  1 - 0  (beker) 
30-03  DHV/TPO/VOV  - Fc. Dordrecht  0 - 3   
06-04  DHV/TPO/VOV  - Madese Boys  0 - 3   
13-04  Sc 't Zand  - DHV/TPO/VOV  3 - 0   
04-05 DHV/TPO/VOV  - ASWH  5 - 2   
11-05  RCD  - DHV/TPO/VOV  2 - 0   
18-05  DHV/TPO/VOV  - Terheijden  2 - 0   

EINDSTAND NAJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Sc. 't Zand  10  26  41  -  
2 Madese Boys  10  25  48  - 11   
3 Papendrecht  10  17  21  - 11   
4 Terheijden  16  29  - 14   
5 DHV/TPO/VOV  15  17  - 14   
6 RCD  10  12  24  - 21   
7 Moerse Boys  10  12  30  - 38   
8 TSC  10  12  29  - 42   
9 DVVC  10  10  28  - 35   
10 IFC  14  - 23   
11 Baronie  - 68   

EINDSTAND VOORJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Sc. 't Zand  21  34  -  
2 Terheijden  18  25  - 11   
3 Papendrecht  14  13  - 11   
4 RCD  13  17  - 12   
5 Fc. Dordrecht (am)  13  23  - 26   
6 Madese Boys  11  20  - 21   
7 Zeelandia Middelburg  11  - 18   
8 DHV/TPO  - 18   
9 ASWH  11  - 38   

Spelers jo MO 17: Jill van de Beemt, Esmee van Geloof, Jet van Ginneke, Tessa van Klundert, Iris Lambregts, Esmee de Mooij, Kimberly van Nispen, Chayenne Schalken, Arrezina Schra, Femke Verhoeve en Nina Willemse. 

DHV/TPO/VOV jo 14 

KLASSE: jo 14 klasse  voorjaar

Trainer: Henk van Boxel, Remco van Ginneke, Jimmy Clavan, Jack de Bot en Bart van Opdorp (keeperstrainer)

Leider: Robert Vervenne

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
09-02  TSV Gudok 4  - DHV/TPO/VOV  1 - 6  Joby Roberts, Emil Dedic 3x, Manuel de Bot en eigen goal 
16-02  DHV/TPO/VOV   -  TSC 4  5 - 12  Joby Roberts, Bogdan Macinoi 2x, Rik Willemse en Emil Dedic  
23-02  DHV/TPO/VOV   -  JEKA 12  5 - 1  (beker jo 13) Bogdan Macinoi 2x, Emil Dedic 2x en Joby Roberts 
09-03  Wernhout   -  DHV/TPO/VOV  4 - 0   
23-03  Internos    -  DHV/TPO/VOV  2 - 0   
30-03  DHV/TPO/VOV   -  Groen Wit 2  3 - 4  Emil Dedic 2x en Rik Willemse 
06-04  DHV/TPO/VOV   -  Beek Vooruit 2  7 - 0  Joby Roberts, Emil Dedic 2x, Tom Willemse 2x, Manuel de Bot en Bogdan Macinoi 
13-04  DIA 3  - DHV/TPO/VOV  2 - 4  Manuel de Bot 2x, Jard Verhoef en Rik Willemse 
17-04  DIOZ  - DHV/TPO/VOV  2 - 0  (beker jo 13) uitgeschakeld 
04-05 Lepelstraatse Boys  - DHV/TPO/VOV  10 - 1  Eigen goal 
11-05  DHV/TPO/VOV  - UVV '40-2  5 - 2  Emil Dedic 2x, Rik Willemse 2x en Bogdan Macinoi 
18-05  Boeimeer 2  - DHV/TPO/VOV  6 - 4  Manuel de Bot 2x en Denzel Dik 2x 
25-05 DHV/TPO/VOV - SAB 13 - 3 Bogdan Macinoi, Denzel Dik 5x, Emil Dedic 3x, Rik Willemse 3x en Manuel de Bot

EINDSTAND VOORJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Internos  11  11  33  73  - 13   
2 Boeimeer 2  11  25  55  - 36   
3 TSC 4  11  24  77  - 20   
4 Wernhout  11  23  52  - 28   
5 Dia 3  11  17  40  - 30   
6 Lepelstraatse Boys  11  15  38  - 33   
7 Groen Wit 2  11  15  48  - 36   
8 DHV/TPO/VOV  11  15  48  - 46   
9 TSV Gudok  11  10  18  - 39   
10 Beek Vooruit   11  25  - 45   
11 UVV '40-2  11  16  - 81   
12 SAB  11  10  11  - 94   

 

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Emil Dedic  14 
 2 Manuel de Bot 
  Dezel Dik 
  Rik Willemse 
 5 Bogdan Macinoi 
 6 Joby Roberts 
 7 Tom Willemse 
  Eigen goal 
 9 Jard Verhoef 

Spelers jo 14: Ali Loay Abdulkader, Manuel de Bot, Emil Dedic, Denzel Dik, Stan van Gils, Tom Koman, Bogdan Macinoi, Lars van Meel, Thijs van Opdorp, Joby Roberts, Michel van Wijk, Jard Verhoef, Koen Vervenne, Rik Willemse, Tom Willemse en Thijmen Vreugdenhil. Kikki (alleen trainen).

DHV/TPO/VOV jo 13-1 

KLASSE: 5e klasse 05 najaar, vanaf 9 februari 4e klasse 05 voorjaar

Trainer: Ron van der Heijden, Aziz Regui en Thieme van Oosterhout

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
01-09  DHV/TPO/VOV  - Boeimeer 3  6 - 2  (beker) Jacco Pals, Mohammed Requi en Tim van Dongen 4x
08-09  Terheijden 2   -  DHV/TPO/VOV  1 - 3  (beker) Tim van Dongen, Ruben Gerkema en Mohammed Requi
15-09  DHV/TPO/VOV   -  Unitas '30-6  6 - 1  (beker) Stijn van der Heijden, Jacco Pals, Stijn van den Berg, Ruben Gerkema 2x en Jesse Gerkema
14-11 DHV/TPO/VOV - Right 'Oh 1G 3 - 1  (beker)
  NAJAAR        
29-09  DHV/TPO/VOV   -  Virtus 3  5 - 1  Ruben Gerkema, Jesse Gerkema, Tim van Dongen, Levi de Bruin en eigen goal 
06-10  Sc Gastel 2    -  DHV/TPO/VOV  2 - 4  Stijn van der Heijden 3x en Vishnu Shil 
27-10  Unitas '30-6   -  DHV/TPO/VOV  0 - 8  Tom van de Made, Ruben Gerkema 2x, Stijn van der Heijden 2x, Tim van Dongen 2x en Jacco Pals 
03-11  DHV/TPO/VOV  - DIOZ  3 - 1  Jacco Pals, Ruben Gerkema en Levi de Bruin 
10-11  Jeka 13  - DHV/TPO/VOV  0 - 7  Tim van Dongen 3x, Mohammed Requi 2x, Pleun van der Heijden en Jesse Gerkema 
17-11  DHV/TPO/VOV  - DSE  3 - 0  Tim van Dongen 2x en Ruben Gerkema 
24-11  Jeka 12  - DHV/TPO/VOV  1 - 4  Tim van Dongen, Ruben Gerkema, Jacco Pals en Stijn van den Berg 
01-12  De Fendert 2  - DHV/TPO/VOV  0 - 6  Stijn van der Heijden, Tim van Dongen 2x, Tom van de Made, Stijn van den Berg en Mohammed Requi 
  VOORJAAR  -      
16-02  RSV  - DHV/TPO/VOV  5 - 2   
23-02  Unitas '30-5  - DHV/TPO/VOV  3 - 1  (beker) 
23-03  Hoeven 2  - DHV/TPO/VOV  4 - 1   
30-03  JEKA 5  - DHV/TPO/VOV  1 - 2   
08-04  DHV/TPO/VOV  - DEVO  1 - 6   
17-04  DHV/TPO/VOV  - WDS '19  5 - 1   
08-05 DHV/TPO/VOV - Beek Vooruit 3 5 - 3   
11-05  Baronie 5  - DHV/TPO/VOV  3 - 1   
15-05  DHV/TPO/VOV  - Sprundel  5 - 0   
25-05  Unitas '30  - DHV/TPO/VOV  2 - 1   
01-06  DHV/TPO/VOV  - Roosendaal 3  2 - 1   

EINDSTAND NAJAAR ZIE JO 13-2

EINDSTAND VOORJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 RSV  10  27  56  - 19   
2 Unitas '30  10  26  23  -  
3 DEVO  10  24  51  - 26   
4 DHV/TPO/VOV  10  18  28  - 26   
5 Baronie 5  10  17  28  - 19   
6 Beek Vooruit 3  10  13  25  - 19   
7 WDS '19  10  10  23  - 38   
8 Roosendaal 3  10  14  - 20   
9 Sprundel   10  12  - 36   
10 JEKA 5  10  19  - 41   
11 Hoeven 2 10  14    42   

 

SCORERS TPO NAJAAR

  Naam Goals
1 Tim van Dongen  11 
 2 Ruben Gerkema 
  Stijn van der Heijden   
 4 Jacco Pals 
  Mohammed Requi   
 6 Stijn van den Berg 
  Levi de Bruin   
  Jesse Gerkema   
  Tom van de Made   
 10 Pleun van der Heijden 
  Vishnu Shil  
  Eigen goal  

Spelers jo 13-1: Mauro Bakker, Stijn van den Berg, Quinten van den Berg, Lucas Brouwer, Levi de Bruin, Tim van Dongen, Jesse Gerkema, Ruben Gerkema, Pleun van der Heijden, Stijn van der Heijden, Guus Lambregts, Tom van de Made, Pepijn Meeuwissen, Jacco Pals, Mohammed Regui en Vishnu Shil,

DHV/TPO/VOV 13-2 

KLASSE: 5e klasse 05 najaar

Trainer: Henk van Boxel, Remco van Ginneke, Ad Kapitein, Jimmy Clavan, Jack de Bot, Bart van Opdorp (keeperstrainer) 

Leider: Robert Vervenne

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
01-09  Madese Boys 3  - DHV/TPO/VOV 2 1 - 10  (beker) Emil Dedic 4x, Denzel Dik 3x, Rik Willemse 2x en Jard Verhoef 
08-09  DHV/TPO/VOV 2  -  Halsteren 7  10 - 3  (beker) Denzel Dik 3x, Manuel de Bot 2x, Emil Dedic, Rik Willemse, Thijmen Vreugdenhil, Pleun van der Heijden en Pepijn Meeuwissen
15-09  Schijf   -  DHV/TPO/VOV 2 0 - 10  (beker) Emil Dedic 3x, Jard Verhoef 2x, Denzel Dik 2x, Rik Willemse, Stan van Gils en Ali Loay Abdelkader
22-09  DSE 2  -  DHV/TPO/VOV 2 2 - 6  Emil Dedic 3x, Lars van Meel 2x en Ali Loay Abdelkader 
29-09  DHV/TPO/VOV 2   -  Jeka 13  11 - 1  Emil Dedic 4x, Manuel de Bot 2x, Jard Verhoef 2x, Rik Willemse, Ali Loay Abdelkader en eigen goal 
06-10  DHV/TPO/VOV 2   -  DIOZ   2 - 2  Jard Verhoef en Manuel de Bot 
13-10  De Fendert 2   -  DHV/TPO/VOV 2  0 - 12  Jard Verhoef 5x, Emil Dedic 4x, Lars van Meel 2x en Denzel Dik 
20-10  Rijsoord 3G  - DHV/TPO/VOV 2  0 - 8  (beker)Emil Dedic 5x, Lars van Meel, Bogdan Macinoi en Manuel de Bot 
27-10  DHV/TPO/VOV 2  - Halsteren 4  8 - 2  Bogdan Macinoi 3x, Rik Willemse 2x, Manuel de Bot, Jard Verhoef en Emil Dedic 
03-11  Virtus 3  - DHV/TPO/VOV 2  1 - 8  Denzel Dik, Bogdan Macinoi, Rik Willemse, Emil Dedic, Jard Verhoef 2x, Ali Loay Abdulkader en een eigen doelpunt 
10-11  DHV/TPO/VOV  - Unitas ´30-6  8 - 0  Emil Dedic 2x, Manuel de Bot 3x, Denzel Dik 2x en Rik Willemse 
17-11  Sc Gastel 2  - DHV/TPO/VOV 2  1 - 3  Emil Dedic, Manuel de Bot en Jard Verhoef 
24-11  Seolto 2G - DHV/TPO/VOV 2  0 - 4  Denzel Dik, Emil Dedic en Bogdan Macinoi 2x 
01-12  DHV/TPO/VOV 2  - JEKA 12  6 - 0  Jard Verhoef 2x, Bogdan Macinoi 2x, Emil Dedic en Tom Willemse 

EINDSTAND NAJAAR DHV/TPO/VOV 1 EN 2

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 DHV/TPO/VOV 2  10  28  68  - 10   
2 DHV/TPO/VOV 1  24  40  -  
3 DIOZ  10  20  58  - 20   
4 DSE  11  20  58  - 20   
5 JEKA 12  11  20  45  - 18   
6 Halsteren 4  19  42  - 22   
7 Sc. Gastel 2  11  17  41  - 16   
8 Virtus 3  11  25  - 50   
9 Seolto 2G  10  16  - 47   
10 JEKA 13  11  18  - 89   
11 De Fendert 2  11  14  - 83   
12 Unitas '30-6  11  10  13  - 58   

 

SCORERS TPO NAJAAR

  Naam Goals
1 Emil Dedic  18 
 2 Jard Verhoef  14 
 3 Manuel de Bot 
  Bogdan Macinoi   
 5 Denzel Dik 
  Rik Willemse   
 7 Lars van Meel 
 8 Ali Loay Abdelkader 
 9 Tom Willemse 
  Eigen goal 

Spelers jo 13-2: Ali Loay Abdulkader, Manuel de Bot, Emil Dedic, Denzel Dik, Stan van Gils, Tom Koman, Bogdan Macinoi, Lars van Meel, Stijn van Meel, Thijs van Opdorp, Michel van Wijk, Jard Verhoef en Koen Vervenne, Rik Willemse, Tom Willemse en Thijmen Vreugdenhil.    

DHV/TPO/VOV jo 11-1

KLASSE: 5e klasse 07 najaar, vanaf 9 februari 5e klasse 05 voorjaar

Trainer: Brian van Run, Jermain van Run, Bas Giessen, Bart van Opdorp (invaller), Angelique Loeve (invaller leider) en Tony van Meel (invaller leider)

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
08-09  DHV/TPO/VOV  - Beek Vooruit 5  7 - 2  (beker) 
15-09  Terheijden 3   -  DHV/TPO/VOV  1 - 2  (beker) 
24-10 DHV/TPO/VOV - Groote Lindt 2 0 - 3 (beker) uitgeschakeld
  NAJAAR        
22-09  DHV/TPO/VOV   -  SC Kruisland 2G  14 - 2   
29-09  Klundert 2   -  DHV/TPO/VOV  4 - 4   
06-10  DHV/TPO/VOV   -  Sc Gastel 3  4 - 3   
13-10  DEVO   -  DHV/TPO/VOV  8 - 2   
27-10  DHV/TPO/VOV   -  Hoeven 2  2 - 6   
03-11  Virtus 2  - DHV/TPO/VOV  2 - 2   
10-11  DHV/TPO/VOV  - De Fendert 3  1 - 7   
17-11  TVC Breda 4  - DHV/TPO/VOV  1 - 9   
24-11  DHV/TPO/VOV  - DSE 4  1 - 6   
01-12  DHV/TPO/VOV  - Unitas '30-12  7 - 3   
15-12  DIOZ  - DHV/TPO/VOV  2 - 2   
  VOORJAAR  -      
09-02  DHV/TPO/VOV  - Sc. Gastel 3  4 - 4   
16-02  DEVO 2  - DHV/TPO/VOV  1 - 10   
09-03  DHV/TPO/VOV  - Roosendaal 4  3 - 6   
16-03  Unitas '30-13  - DHV/TPO/VOV  2 - 2   
23-03  DHV/TPO/VOV  - De Fendert 4  1 - 4   
06-04  Seolto 1G  - DHV/TPO/VOV  7 - 2   
13-04  DHV/TPO/VOV  - MOC '17-4  4 - 4   
18-05  DHV/TPO/VOV  - Hoeven 2  3 - 6   
25-05  Prinsenland 2  - DHV/TPO/VOV  6 - 2   

EINDSTAND NAJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 DEVO  11  29  88  - 16   
2 De Fendert 3  11  25  57  - 20   
3 Hoeven 2  11  23  51  - 29   
4 DSE 4  11  22  52  - 29   
5 DIOZ  11  21  56  - 27   
6 Klundert 2  10  18  52  - 28   
7 DHV/TPO/VOV  11  15  48  - 44   
8 Sc. Gastel 3  11  10  42  - 51   
9 Unitas '30-12  10  23  - 46   
10 Virtus 2  11  27  - 59   
11 Sc. Kruiusland  11  24  - 98   
12 TVC Breda 4  11  10  17  - 90   

 

EINDSTAND VOORJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Hoeven 2  10  28  55  - 18   
2 Seolto 1G  10  24  60  - 26   
3 Roosendaal 4  10  21  66  - 26   
4 Klundert 2  10  19  45  - 19   
5 Unitas '30-13  10  18  41  - 34   
6 Prinsenland 2  10  16  35  - 31   
7 Sc. Gastel 3  10  12  39  - 40   
8 De Fendert 4  10  27  - 46   
9 DHV/TPO/VOV  10  31  - 47   
10 MOC '17-4  10  20  - 52   
11 DEVO 2  10  10  13  - 93   

 

Spelers jo 11-1: Gijs Bastiaanse, Jasper van Dongen, Joy Giesen, Ian den Herder, Abdullah Loay Abdulkader, Daan van Meel, Duncan Mulder (vanaf 9 februari), Ryan Mulder, Isis van Opdorp, Scott Pieterse, Robin Schimd, Tim Vreugdenhil en Tom Vreugdenhil. 

DHV/TPO/VOV jo 10

KLASSE: 4e klasse 07 najaar, vanaf 9 februari 5e klasse 05 voorjaar

Trainer: Marc Lambregts, Patrick Koreman (invaller), Ben Koelewijn (assistent trainer), Paul Lomeijer (assistent trainer) en Judith Koreman (leidster)

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
  NAJAAR        
01-09  DHV/TPO/VOV   - Groote Lindt 2  1 - 12  (beker) 
08-09  Virtus 2   -  DHV/TPO/VOV  3 - 3  (beker) 
15-09  DHV/TPO/VOV    -  Oranje Wit 6G  0 - 8  (beker) 
22-09  DHV/TPO/VOV   -  Zwaluwe 2  8 - 2   
06-10  Heerjansdam 3   -  DHV/TPO/VOV  8 - 5   
13-10  DHV/TPO/VOV   -  Wieldrecht 3  0 - 12   
20-10  VVGZ 6  - DHV/TPO/VOV  9 - 5   
27-10  Groote Lindt 3  - DHV/TPO/VOV  4 - 11   
03-11  DHV/TPO/VOV  - SSW 2  4 - 6   
10-11  DHV/TPO/VOV  - Oranje Wit 3  2 - 14   
17-11  EBOH 2  - DHV/TPO/VOV  9 - 1   
24-11  DHV/TPO/VOV  - ASWH 6  21 - 0   
01-12  Sc Emma  - DHV/TPO/VOV  4 - 1   
08-12  DHV/TPO/VOV  - Pelikaan 4  3 - 11   
  VOORJAAR  -      
16-02  Klundert  - DHV/TPO/VOV  5 - 3   
23-02  DHV/TPO/VOV  - Prinsenland 2  3 - 7   
09-03  Sc. Gastel   - DHV/TPO/VOV  6 - 1   
23-03  SVC  - DHV/TPO/VOV  6 - 6   
30-03  DHV/TPO/VOV  - Zwaluwe 3  7 - 1   
06-04  DHV/TPO/VOV  - De Schutters  6 - 7   
13-04  DIOZ  - DHV/TPO/VOV  7 - 1   
11-05  Virtus 2G  - DHV/TPO/VOV  6 - 2   
18-05  DHV/TPO/VOV  - Seolto 3  7 - 7   
25-05  Victoria '03-2  - DHV/TPO/VOV  4 - 13   

Spelers jo 10: Christ van Beek, Quinten Koelewijn, Chelsea Kooreman, Sven Koreman, Simone Lomeijer, Duncan Mulder (tot 9 februari), Bram Nibbelke, Jason Noorloos en Reinier Verhoeve.  

 

DHV/TPO/VOV jo 9-1

KLASSE: 5e klasse 07 najaar, vanaf 9 februari 5e klasse 06

Trainer: Henk van Boxel en Jimmy Clavan 

Leider: Andre van de Herik

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
  VOORJAAR        
01-09  DHV/TPO/VOV  - Groote Lindt 3  5 - 6  (beker) Jesse Hollemans, Jelmer van de Herik, Vince Mosmans 2x en Robbin Geleijns 
08-09  VVAC 5   -  DHV/TPO/VOV  2 - 8  (beker) Vince Mosmans 2x, Jelmer van de Herik 2x, Maureen de Bodt 2x, Danique Soeters en Jesse Hollemans
15-09  EBOH 3   -  DHV/TPO/VOV  6 - 2  (beker) Jesse Hollemans en Maureen de Bodt 
22-09  DHV/TPO/VOV   -  Virtus 2  2 - 7  Vince Mosmans en Jelmer van de Herik 
29-09  SC Gastel 2    -  DHV/TPO/VOV  3 - 1  Jelmer van de Herik 
13-10  Oranje Blauw '14   -  DHV/TPO/VOV  1 - 8  Jesse Hollemans 3x, Noah Migliardi, Maureen de Bodt 3x en Vince Mosmans 
27-10  DHV/TPO/VOV   -  Sc Kruisland  2 - 4  Noah Migliardi en Vince Mosmans 
03-11  Boeimeer 4  - DHV/TPO/VOV  4 - 4  Vince Mosmans, Jayson Vuljacovic, Danique Soeters en Maureen de Bodt 
10-11  DHV/TPO/VOV  - Sc Kruisland  1 - 8  Jesse Hollemans 
24-11  DHV/TPO/VOV  - Unitas ´30-8 1 - 17  Robin Geleijns 
01-12  DHV/TPO/VOV  - MOC '17-4  3 - 8  Maureen de Bodt, Robin Geleijns en Vince Mosmans 
08-12  Seolto 2G  - DHV/TPO/VOV  6 - 3  Vince Mosmans, Jesse Hollemans en Jermer van de Herik 
  VOORJAAR        
09-02  Hoeven  - DHV/TPO/VOV  7 - 1  Vince Mosmans 
16-02 DHV/TPO/VOV - Seolto 2G 2 - 4  Vince Mosmans en Jelmer van de Herik 
09-03  DHV/TPO/VOV  - Tholense Boys 3  3 - 8  Danique Soeters, Jelmer van de Herik en Jesse Hollemans 
16-03  BSC 5  - DHV/TPO/VOV  3 - 5  Noah Migliardi 3x en Jelmer van de Herik 2x 
23-03  DHV/TPO/VOV  - ODIO 2  12 - 2  Jelmer van de Herik 3x, Noah Migliardi 3x, Vince Mosmans 2x, Maureen de Bodt 2x, Danique Soeters en Robin Geleijns 
06-04  DSE 4G  - DHV/TPO/VOV  9 - 3  Vince Mosmans, Jesse Hollemans en Noah Migliardi 
13-04  DHV/TPO/VOV  - Sc. Kruisland  4 - 9  Maureen de Bodt, Jayson Vuljacovic, Michelle Hollemans en Robin Geleijns 
04-05  Sprundel  - DHV/TPO/VOV  7 - 2  Jelmer van de Herik en Vince Mosmans 
11-05  DHV/TPO/VOV  - HSC '28  5 - 9  Danique Soeters, Robin Geleijns, Michelle Hollemans, Noah Migliardi en Jesse Hollemans 
18-05  DVO '60-2  - DHV/TPO/VOV  2 - 5  Jelmer van de Herik 4e en Noah Migliardi 
25-05  DHV/TPO/VOV  - Roosendaal 6  2 - 8  Jelmer van de Herik en Robin Geleijns 

SCORERS TPO (inclusief de beker)

  Naam Goals
1 Jelmer van de Herik  19 
 2 Vince Mosmans  16 
 3 Maureen de Bodt  11 
  Jesse Hollemans  11 
  Noah Migliardi  11 
 6 Robin Geleijns 
 7 Danique Soeters 
 8 Michelle Hollemans 
  Jason Vuljacovic 

Spelers jo 9-1: Maureen de Bodt, Robin Geleijns, Jelmer van de Herik, Jesse Hollemans, Michelle Hollemans, Noah Migliardi, Vince Mosmans, Danique Soeters en Jayson Vuljacovic. 

DHV/TPO/VOV jo 9-2

KLASSE: klasse najaar

Trainer: Henk van Boxel, Jimmy Clavan en Martijn Tetteroo (en leider)

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
09-02  DHV/TPO/VOV 2  - SAB 2  1 - 10  Levi IJzermans 
16-02  Neerlandia '31   -  DHV/TPO/VOV 2  15 - 0   
09-03  Unitas '30   -  DHV/TPO/VOV 2 16 - 0   
23-03  Oranje Blauw '14-1G   -  DHV/TPO/VOV 2  9 - 0   
30-03  DHV/TPO/VOV 2   -  The Gunners 2  0 - 13   
06-04  DHV/TPO/VOV 2  -  Groen Wit 4  0 - 18   
13-04  Bavel 4   -  DHV/TPO/VOV 2  8 - 0   
04-05  DHV/TPO/VOV 2 - Sc. Kruisland 2  1 - 18  Levi IJzermans 
11-05  JEKA 8G  - DHV/TPO/VOV 2  15 - 0   
18-05  DHV/TPO/VOV  - Internos 2  0 - 16   
25-05 WDS '19-2 - DHV/TPO/VOV 13 - 2 Jelmer van de Herik en Noah Migliardi 

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Levi IJzermans 
 2 Jelmer van de Herik 
  Noah Migliardi 

Spelers jo 9-2: Milou de Boer, Vienna Kooremans, Bo van Leest, Baz de Mooij, Pieter Pieterse (gestopt per 10 maart 2017), Feline Tetteroo, Ian Tetteroo en Levi IJzermans. Vanaf 11 maart 2019  ook Fienna Tetteroo.

DHV/TPO/VOV jo 8

KLASSE: jo 8-2 3e klasse 05 najaar

Trainer: Henk van Boxel, Martijn Tetteroo (trainer/leider), Esmee de Mooij en Esmee van Geloof.

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
01-09  Klundert  - DHV/TPO/VOV  21 - 1  (beker) eigen doelpunt
08-09  DHV/TPO/VOV   -  HZ '75  2 - 13  (beker) Levi van Dijk 2x
15-09  DHV/TPO/VOV   -  Madese Boys 3  0 - 18  (beker) 
22-09  Madese Boys 3   -  DHV/TPO/VOV  21 - 1  Vienna Kooremans 
29-09  DHV/TPO/VOV    -  SC 't Zand 7G  0 - 13   
13-10  DHV/TPO/VOV   -  Waspik  0 - 8   
27-10  Jeka 9   -  DHV/TPO/VOV  15 - 1  Pieter Pieterse 
03-11  DHV/TPO/VOV  - Unitas ´30-4  0 - 8   
10-11  Boeimeer 3  - DHV/TPO/VOV  13 - 1  Baz de Mooij 
17-11  DHV/TPO/VOV  - Terheijden 2  0 - 14   
24-11 Madese Boys 2  - DHV/TPO/VOV  19 - 1   Levi IJzermans 
01-12  DHV/TPO/VOV  - JEKA 8  0 - 10   
08-12  Oosterhout 2  - DHV/TPO/VOV  15 - 0   

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Vienna Kooremans 
  Pieter Pieterse 
  Levi IJzermans 
  Baz de Mooij 
  Levi van Dijk  2 (beker) 
  Eigen goal  1 (beker) 

Spelers jo 8: Milou de Boer, Vienna Kooremans, Bo van Leest, Baz de Mooij, Pieter Pieterse, Feline Tetteroo, Ian Tetteroo en Levi IJzermans.

Dex van de Herik, Ian Tetteroo en Vince Akkermans alleen trainen. Na 1 januari 2019 kwamen daar Luca, Liam Geerts en Nout Aarts bij.

Trainer: Martijn Tetteroo en dhr. Akkermans