×

Waarschuwing

JFolder::create: Pad bevindt zich niet in open_basedir pad

2017-2018

Geschreven door Henk van Boxel. Gepost in Historie in Cijfers

KLASSE: 5C

Trainer: Joost Hulshof

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
24-09  WSJ  - TPO  6 - 2  Kees Santbergen 2x 
01-10  TPO   -  Fc. Drunen  3 - 1  Wilco Slob, Kees van Drimmelen en Kees Santbergen 
08-10  De Bocht '80   -  TPO  3 - 4  Kees van Drimmelen, Martijn van Hoven, Martijn van Hoven en Kees van Drimmelen   
15-10  TPO   -  DVVC  2 - 5  Stef Korswagen en Kees Santbergen 
22-10  LSV Boxtel   -  TPO  4 - 3  Stef Korswagen, Kees Santbergen en Stef Korswagen
29-10 Broekhoven  -  TPO 4 - 3  Martijn van Hoven, Kees Santbergen en Wilco Slob
05-11  TPO   -  Gloria UC  3 - 6  Martijn van Hoven, Wico Slob en Kees Santbergen 
19-11  TPO  - Oisterwijk  1 - 5  Kees Santbergen 
26-11  OVV '67 - TPO  3 - 0   
28-01  Irene  - TPO  4 - 0   
04-02  TPO  - WSJ  0 - 3   
18-02  Berkdijk  - TPO  2 - 2  Martijn van Hoven en Wilco Slob 
11-03  Gloria UC  - TPO  1 - 0   
18-03  TPO  - Broekhoven  1 - 5  Kees Santbergen 
25-03  TPO  - LSV Boxtel  4 - 1  Martijn van Hoven, Wilco Slob, Kees van Drimmelen en Kees Santbergen 
31-03  Oisterwijk  - TPO  3 - 2  Wilco Slob en Kees Santbergen 
08-04  Fc. Drunen  - TPO  2 - 4  Martijn van Hoven 2x, Wilco Slob en Kees van Drimmelen 
15-04  TPO  - Irene  4 - 1  Wilco Slob, Jeffrey Reniers, Kees van Drimmelen en Kees Santbergen 
29-04  DVVC  - TPO  3 - 0   
06-05  TPO  - De Bocht '80  5 - 3  Martin van Geel, Kees Santbergen 3x en Martijn van Hoven 
10-05  TPO  - SVG  4 - 0  Jeffrey Reniers, Stef Korswagen, Wilco Slob en Martijn van Hoven 
13-05  TPO  - OVV '67  1 - 2  Wilco Slob 
20-05  SVG  - TPO  2 - 2  Kees van Drimmelen en Stef Korswagen 
27-05  TPO  - Berkdijk  2 - 3  Martijn van Hoven en Wilco Slob 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Oisterwijk  24  19  58  85  - 32   
2 Gloria UC  24  16  52  68  - 31   
3 Berkdijk  24  15  50  68  - 35   
4 WSJ  24  15  48  82  - 49   
5 DVVC  24  12  44  74  - 43   
6 OVV '67  24  14  28  47  - 80   
7 Fc. Drunen  24  11  25  48  - 55   
8 LSV  24  13  25  38  - 62   
9 TPO  24  15  23  52  - 72   
10 Broekhoven  24  13  23  57  - 93   
11 De Bocht '80  24  12  22  46  - 78   
12 Irene  24  14  20  46  - 60   
13 SVG  24   4 8 12 20  34 - 55  

 

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Kees Santbergen  15
 2 Martijn van Hoven   11
  Wilco Slob   
 4 Kees van Drimmelen  7
 5 Stef Korswagen  5
 6 Jeffrey Reniers  2
7 Martin van Geel 1

 

SELECTIESPELERS TPO 1: Mark Behr, Stan van den Broek, Kees van Drimmelen, Lars Febus, Tim van Geel, Jeroen van Gils, Aries van Horne, Martijn van Hoven, Stef Korswagen, Sander Kortsmit, Bart van Opdorp, Jeffrey Reniers, Kees Santbergen, Tijn Schoones, Robin Sjerp, Wilco Slob en Jasper Verschuren.

 

UITSLAGEN vriendschappelijke en beker wedstrijden:

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
22-08  TPO  - Noordhoek  2 - 5  Kees Santbergen en Wilco Slob 
27-08  TPO   -  VCW 2  6 - 4  Wilco Slob, Kees van Dimmelen, Wilco Slob, Kees Santbergen, Stan van den Broek en Kees van Drimmelen 
03-09  Grenswachters   -  TPO  1 - 1  (beker) Kees van Drimmelen
05-09 TPO - NVS 7 - 2  Martijn van Hoven, Wilco Slob 2x, Kees Santbergen 2x, Stan van den Broek en Stef Korswagen
10-09  TPO   -  Achtmaal  1 - 4  (beker) Wilco Slob 
12-09  TPO    -  HSC '28  0 - 5   
17-09  TPO   -  Vrederust  4 - 3  (beker) Wilco Slob 3x en Kees Santbergen 

TPO/VOV 2 

KLASSE: 6e klasse 614

Trainer: Wim Hollemans

Leider/Coach: Wim Hollemans

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
03-09  TPO/VOV 2  - Virtus 5  3 - 3  (beker) Tim Hofman, Tijn Schoones en Jeroen van Gils 
10-09  Unitas'30-6   -  TPO/VOV 2  2 - 2  (beker) Sean van Zon en Martin van Meel 
17-09  SVC 4   -  TPO/VOV 2  0 - 0  (beker) 
           
01-10  TPO 2   -  Beek Vooruit 9  5 - 1  Tijn Schoones 2x, Martin van Meel, Tim Hofman en Nick Hofman 
08-10  HZ '75 2    -  TPO/VOV 2  2 - 1  Lars Bijleveld 
15-10  TPO/VOV 2   -  SSW 4  2 - 1  Tijn Schoones en Onno Surewaard 
29-10 Madese Boys 5  -  TPO/VOV 2 3 - 4  Tijn Schoones, Arco van Beek, Ritchie Floridas en Mark Machielse 
05-11  TPO/VOV 2  - Right 'Oh 4  2 - 7  Eigen goal en Merijn den Reijer 
12-11  Oosterhout 5  - TPO/VOV 2  3 - 1  Jeroen van Gils 
19-11  TPO/VOV 2  - Raamsdonk 3  0 - 3   
26-11  Hardinxveld 2  - TPO/VOV 2  5 - 2  Sean van Zon en Daan den Engelsen 
03-12  TPO/VOV 2  - VCW 4  4 - 1  Stan van den Broek 2x, Arco van Beek en Nick Hofman  
25-03  TPO/VOV 2  - Hardinxveld 2  5 - 3  Tijn Schoones 3x, Daniel Brandenburg en Sean van Zon 
02-04  Terheijden 6  - TPO/VOV 2  2 - 4  Tijn Schoones, Daniel Brandenburg en Daan den Engelsen 2x 
08-04  Beek Vooruit 9  - TPO/VOV 2  0 - 3  Tijn Schoones 2x en Daan den Engelsen 
22-04  Raamsdonk 3  - TPO/VOV 2  5 - 2  Eigen goal en Marijn Machielse 
29-04  SSW 4  - TPO/VOV 2  5 - 0   
06-05  TPO/VOV 2  - HZ '75  1 - 4  Is niet gespeeld 
10-05  Right 'Oh 4  - TPO/VOV 2  9 - 1  Eigen Goal 
13-05  TPO/VOV 2  - Oosterhout 5  5 - 11  Tijn Schoones 3x, Sean van Zon en eigen doelpunt 
21-05  VCW 4  - TPO/VOV 2  2 - 3  Daan den Engelsen 2x en Daan Koevoet 
27-05  TPO/VOV  - Terheijden 6  4 - 2  Nick Hofman, Arco van Beek, Tim Schoones en Tijn Schoones 
03-06  TPO/VOV 2  - Madese Boys 5 7 - 2  Tijn Schoones 2x, Daan den Engelsen 2x, Wilco Slob 2x en Tim Schoones 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Raamsdonk 3  20  18  54  112  - 22   
2 Right 'Oh 4  20  15  46  100  - 54   
3 Oosterhout 5  20  14  44  102  - 58   
4 SSW 4  20  13  40  75  - 39   
5 HZ '75-2  20  13  40  57  - 38   
6 TPO 2  20  10  10  30  56  - 71   
7 Terheijden 6  20  10  28  49  - 55   
8 Madese Boys 5  20  14  16  43  - 84   
9 Beek Vooruit 9  20  15  11  35  - 92   
10 VCW 4  20  16  32  - 90   
11 Hardinxveld 2  20  17  36  - 94   

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Tijn Schoones  16 
 2 Daan den Engelsen 
 3 Arco van Beek 
  Nick Hofman   
  Sean van Zon   
 6 Daniel Brandenburg 
  Stan van den Broek   
  Tim Schoones   
  Wilco Slob  
  Eigen goal 

De volgense spelers scoorden één maal: Martin van Meel, Tim Hofman, Lars Bijleveld, Onno Surewaard, Ritchie Floridas, Mark Machielse, Merijn de Reijer, Jeroen van Gils, Marijn Machielse en Daan Koevoet

SELECTIESPELERS TPO/VOV 2: Arco van Beek, Henk van Boxel, Daan den Engelsen, Ritchie Floridas, Nick Hofman, Tim Hofman, Ricky Jongenelen, Coen Koevoet, Daan Koevoet, Dexter de Kort, Mark Machielse, Marijn Machielse, Martin van Meel, Melvin Olierook, Merijn den Reijer, Tim Schoones, Tijn Schoones, Jan Schrauwen en Sean van Zon.

TPO/VOV 3 

KLASSE: 6e klasse 611

Leider/coach: Alex Hollemans

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
03-09  Advendo 3  - TPO/VOV 3  1 - 3  (beker) Daniel Brandenburg en Cor IJzermans
10-09  TPO/VOV 3   -  HZ '75 2  3 - 1  (beker) Jurgen Gimbrere 2x en Bart Brankaert 
17-09  Irene '58 4   -  TPO/VOV 3  3 - 2  (beker) Daniel Brandenburg en Toon Meeuwissen
     -       
24-09  TPO/VOV 3    -  VCW 5  2 - 0  Daniel Brandenburg en Kevin Dudok
01-10  Victoria '03-5   -  TPO/VOV 3  0 - 5  Sivan Genc 2x, Daniel Brandenburg 2x en Toon Meeuwissen 
08-10  TPO/VOV 3   -  Noordhoek 2  5 - 3  Daniel Brandenburg 3x, Jurgen Gimbrere en Cor IJzermans 
15-10  HZ '75 3  - TPO/VOV 3  1 - 5  Daniel Brandenburg 3x, Cor IJzermans en Kevin Dudok 
29-10 TPO/VOV 3 - Virtus 5 7 - 3  Daniel Brandenburg 4x, Cor IJzermans 2x en Bart Brankaert
05-11  Dubbeldam 7  - TPO/VOV 3  2 - 2  Ritchie Floridas en Daniel Brandenburg 
12-11  TPO/VOV 3  - Madese Boys 6  1 - 1  Daniel Brandenburg 
19-11  RKsv RCD 7  - TPO/VOV 3  4 - 2  Daniel Brandenburg 2x 
26-11  TPO/VOV 3  - Rimboe 3  4 - 2  Cor IJzermans, Jurgen Gimbrere en Daniel Brandenburg 2x 
03-12  BSC 5  - TPO/VOV 3  4 - 1  Wilco Slob 
11-03  TPO/VOV 3  - Dubbeldam 7  3 - 3  Jurgen Gimbrere, Cor IJzermans en Rene van Santbergen 
25-03  Rimboe 3 - TPO/VOV 3  9 - 3  Rene van Santbergen, Jurgen Gimbrere en Kevin Dudok 
08-04  TPO/VOV 3  - Victoria '03-5  0 - 3   
15-04  VCW 5 - TPO/VOV 3 4 - 3  Daniel Brandenburg 2x en Marijn Machielse 
22-04  TPO/VOV 3  - RKsv RCD 7  4 - 3  Rene van Santbergen, Cor IJzermans, Daniel Brandenburg en Bart Brankaert 
29-04  TPO/VOV 3  - HZ '75 3  4 - 3  Danny Dik 2x, Bart Brankaert en Cor IJzermans 
06-05  Noordhoek 2  - TPO/VOV 3  6 - 3  Johan van Boxel, Cor IJzermans en Daniel Brandenburg 
10-05  TPO/VOV 3  - OMC 4   1 - 6   Johan van Boxel 
13-05  Madese Boys 6  - TPO/VOV 3  1 - 2  Johan van Boxel 2x 
20-05  TPO/VOV 3  - BSC 5  1 - 3  Eigen goal 
27-05  OMC 4  - TPO/VOV 3  4 - 1  Eigen goal 
03-06 Virtus 5   TPO/VOV 3 3 - 8  Kevin Dudok, Peter Snaphaan en Matthijs Welschen 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 RKsv RCD 7  22  19  58  97  - 38   
2 BSC 5  22  15  46  89  - 42   
3 OMC 4  22  14  45  122  - 51   
4 Dubbeldam 7  22  13  43  66  - 50   
5 TPO/VOV 3  22  10  30  62  - 73   
6 Noordhoek 2  22  11  29  79  - 69   
7 Rimboe 3  22  27  64  - 69   
8 HZ '75-3  22  11  25  62  - 73   
9 Victoria '03-5  22  12  24  49  - 87   
10 Virtus 5  22  14  20  56  - 90   
11 Madese Boys 6  22  12  20  46  - 82   
12 VCW 5  22  18  12  31  - 99   

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Daniel Brandenburg  23 
 2 Cor IJzermans 
 3 Johan van Boxel 
  Kevin Dudok   
  Jurgen Gimbrere   
 6 Bart Brankaert 
  Rene Santbergen   
 8 Danny Dik 
  Sivan Genc   
  Eigen goal 

Éénmaal scoorden: Toon Meeuwissen, Ritchie Floridas, Wilco Slob, Marijn Machielse, Peter Snaphaan en Matthijs Welschen

SELECTIESPELERS TPO/VOV 3: Brian Beljaars, Johan van Boxel, Daniel Brandenburg, Davy Brandt, Bart Brankaert, Danny Dik, Jan Dik, Sivan Genc, Jurgen Gimbrere, Barry Hoogink, Jerry de Hoon, Antoon Meeuwissen, Rene van Santbergen, Wilbert van Santbergen, Peter Snaphaan, Jeroen Spaans, Bert Weeda, Sander van Wensen en Cor IJzermans.

TPO Dames 

KLASSE: 5e klasse 854

Trainer/coach: Raymond Latour en Remco van Ginneken

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
03-09  TPO  - DOSKO  1 - 1  (beker) Joyce Havermans
10-09  Fc. Moerstraten   -  TPO  5 - 0  (beker) Is niet gespeeld 
17-09  Sc. Welberg 2   -  TPO  4 - 0  (beker) 
     -       
24-09  TPO    -  Raamsdonk  0 - 1   
01-10  Oosterhout   -  TPO  1 - 3  Gyselle van Aart 2x en Nicole van Hout 
08-10  TPO   -  Madese Boys/Right 'Oh 2  6 - 0  Marcha Machielse 2x, Astrid Korteweg, Joyce Havermans, Nicole van Hout en Gyselle van Aart 
15-10  HZ '75  - TPO  1 - 3  Joyce Havermans 2x en Astrid Korteweg 
29-10 TPO - VCW 7 - 0  Joyce Havermans 4x, Astrid Korteweg en Gyselle van Aart en   ?
05-11  Sc. Emma  - TPO  6 - 1  Joyce Havermans 
12-11  TPO  - RKsv RCD  2 - 1  Nicole van Hout en Joyce Havermans 
26-11  TPO  - Dia  2 - 1  Astrid Korteweg en Joyce Stoop 
03-12  Dussense Boys  - TPO  2 - 2  Dorianne Stuij en Nicole van Hout 
11-03  TPO  - Sc Emma  0 - 7   
25-03 Dia  - TPO  1 - 2  Joyce Stoop en Naomi Schoones 
08-04  TPO  - Oosterhout  3 - 1  Joyce Havermans 2x en Chayenne Schalken 
10-04  Terheijden  - TPO  6 - 2  Joyce Havermans en Gyselle van Aart 
15-04  Raamsdonk  - TPO  2 - 1  Naomi Schoones 
22-04  TPO  - Terheijden  0 - 8   
29-04  TPO  - HZ '75  1 - 1  Joyce Havermans 
06-05  Madese Boys/Right 'Oh 2 - TPO  5 - 2  Dorianne Stuij 2x
13-05  RKsv RCD  - TPO  2 - 1      ?
15-05  TPO  - TSC  0 - 6   
21-05  TPO  - Dussense Boys  0 - 4   
28-05  TSC  - TPO    wordt niet gespeeld 
03-06 VCW - TPO 3 - 0   

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 TSC  21  19  58  122  - 27   
2 Terheijden  22  18  55  134  - 30   
3 SC Emma  22  17  52  142  - 32   
4 Raamsdonk  22  14  45  94  - 36   
5 Dussense Boys  22  10  11  31  59  - 93   
6 RKsv RCD  22  10  30  60  - 67   
7 TPO  21  11  26  38  - 59   
8 St Madese Boys/Right 'Oh 2  21  12  25  41  - 80   
9 Dia  22  12  24  63  - 80   
10 HZ '75  22  12  22  30  - 62   
11 VCW  22  19  20  - 138   
12 Oosterhout  21  18  15  - 114   

SCORERS TPO

  Naam Goals
1 Joyce Havermans  13 
 2 Gyselle van Aart 
 3 Nicole van Hout 
  Astrid Korteweg   
 5 Dorianne Stuij 
 6 Marcha Machielse 
  Naomi Schoones   
  Joyce Stoop   
 9 Chayenne Schalken 
  Onbekend 

SELECTIESPELERS TPO dames: Maud Aanraad, Gyselle van Aart, Kelly van Alphen, Inge Bastiaansen, Ryanne Boogaard, Deborah van den Broek, Nicky van Ham, Joyce Havermans, Sabine Havermans, Nicole van Hout, Joanne Jordan, Moniek Koevoet, Astrid Korteweg, Marcha Machielse, Amber Nagtzaam, Lindy Roovers, Naomi Schoones, Joyce Stoop, Dorianne Stuij en Zoë Wubben.

TPO/DHV/VOV jo 19

KLASSE: 3e klasse 04 NAJAAR KAMPIOEN    Vanaf 10 maart 3e klasse 02 VOORJAAR

Trainer: Martin van de Klundert en Jermain Vervuren

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers
02-09  Zwaluwe  - DHV/TPO/VOV  2 - 5  (beker) 
16-09 DHV/TPO/VOV   -  Beek Vooruit 4  8 - 0  (beker) 
           Hieronder de uitslagen najaar 2017 
23-09  DHV/TPO/VOV   -  Zwaluwe  4 - 1  Max Maas, Giovanni Schalken, Florens van Zwol en Max van den Brink 
30-09  TSV Gudok 2    -  DHV/TPO/VOV  4 - 1  Jessy Luijkx 
07-10  Sc. 't Zand 3   -  DHV/TPO/VOV  1 - 3  Florens van Zwol en Max van den Brink 2x 
14-10  DHV/TPO/VOV   -  Jeka 5  6 - 2  Giovanni Schalken 2x, Daan Koevoet, Max van den Brink 2x en Florens van Zwol 
28-10  WDS '19  - DHV/TPO/VOV  3 - 6  Florens van Zwol, Jessy Luijkx 2x en Max van den Brink 3x 
04-11  DHV/TPO/VOV  - Groen Wit 2  6 - 0  Max van den Brink 2x, Florens van Zwol 2x, Jessy Luijkx en Jaimy Willemse  
11-11  SV Capelle  - DHV/TPO/VOV  3 - 4  Max van den Brink, Giovanni Schalken, Jordi Elsevier en Florens van Zwol 
18-11  DHV/TPO/VOV  - Wernhout  4 - 4  Jessy Luijkx, Giovanni Schalken, Jordi Elsevier en Daan Koevoet 
25-11  DHV/TPO/VOV  - Dia 2  4 - 1  Max van den Brink, Giovanni Schalken, Jaimy Willemse en Florens van Zwol 
02-12  Gilze 2  - DHV/TPO/VOV  0 - 5  Max van den Brink 3x, Florens van Zwol en Jordi Elsevier 
09-12  DHV/TPO/VOV  - Jeka 3  6 - 3  Jessy Luijkx 2x, Max van den Brink 3x en Florens van Zwol  
    -     Hieronder de uitslagen voorjaar 2018 
10-03  WVV '67  - DHV/TPO/VOV  1 - 1  Jessy Luijkx 
24-03  VCW  - DHV/TPO/VOV  2 - 8  Max van den Brink 4x, Daan Koevoet, Jessy Luijkx 2x en Jaimy Willemse 
31-03  DHV/TPO/VOV  - Dia 2  3 - 3  Jessy Luijkx en Daan Koevoet 2x 
14-04  Zwaluwe  - DHV/TPO/VOV  5 - 4  Gijs Meeuwissen,    ?   , Tom van den Brink en Max van den Brink 
16-04  Sc. Welberg  - DHV/TPO/VOV  0 - 4  Max van den Brink 2x en Florens van Zwol 2x 
08-05  De Fendert  - DHV/TPO/VOV  3 - 3  Jessy Luijkx, Florens van Zwol en Max van den Brink 
12-05  DHV/TPO/VOV  - Vivoo  5 - 0  Jarrik van Oosterhout 3x, Max van den Brink en Jaimy Willemse 
26-05  Cluzona  - DHV/TPO/VOV  1 - 2  Max van den Brink en Jessy Luijkx 
28-05  DHV/TPO/VOV  - Roosendaal 2  5 - 1  Max van den Brink, Jaimy Willemse, Jessy Luijkx 2x en Sam Haanskorf 
02-06  DHV/TPO/VOV  - Jeka 6  2 - 1  Max van den Brink en Tom van den Brink 

EINDSTAND  NAJAAR 2017

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 DHV/TPO/VOV  11  28  49  - 22   
2 TSV Gudok 2  10  22  29  - 16   
3 Zwaluwe  18  29  - 22   
4 Wernhout  18  36  - 24   
5 SV Capelle  10  18  32  - 20   
6 Dia 2  10  15  21  - 25   
7 Jeka 5  11  14  28  - 36   
8 WDS '19  11  11  41  - 45   
9 Gilze 2  10  10  18  - 33   
10 SC 't Zand 3 24  - 29   
11 Groen Wit 2  11  27  - 43   
12 Jeka 3  10  27  - 46   

SCORERS TPO/DHV/VOV NAJAAR 2017

  Naam Goals
1 Max van den Brink  18 
 2 Florens van Zwol  10 
 3 Jessy Luijkx 
 4 Giovanni Schalken 
 5 Jordi Elsevier 
 6 Daan Koevoet 
  Jaimy Willemse   
 8 Max Maas 

 

EINDSTAND VOORJAAR 2018 

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 WVV '67  10  24  23  -  
2 DHV/TPO/VOV  10  21  37  - 17   
3 Dia 2  10  19  25  - 16   
4 Cluzona  10  17  30  - 16   
5 Sc Welberg  10  17  30  - 25   
6 Zwaluwe  10  12  37  - 37   
7 Jeka 6  10  10  25  - 28   
8 VCW  10  10  20  - 28   
9 Vivoo  10  10  14  - 25   
10 Roosendaal 2  10  16  - 37   
11 De Fendert  10  14  - 36   

 

SCORERS TPO/DHV/VOV VOORJAAR 2018

  Naam Goals
1 Max van den Brink  12 
 2 Jessy Luijkx 
 3 Daan Koevoet 
  Jaimy Willemse   
  Florens van Zwol   
  Jarrik van Oosterhout  
 7 Tom van den Brink 
 8 Sam Haanskorf 
  Gijs Meeuwissen   
  Onbekend 

 

  

SELECTIESPELERS TPO/DHV/VOV jo 19: Max van den Brink, Jordi Elsevier, Melvin Elsevier, Sam Haanskorf, Dylan Heijsteeg, Auke Jaspars, Luc van de Klundert, Daan Koevoet, Jessy Luijkx, Benjamin Maas, Max Maas, Gijs Meeuwissen, Milton Nollen, Thieme van Oosterhout, Giovanni Schalken en Florens van Zwol en Jaimy Willemse.

 

TPO/DHV/VOV jo 17

KLASSE: 3e klasse 04 NAJAAR      Vanaf 10-03 4e klasse 05 VOORJAAR

Trainer/leider: Marcel van Oosterhout en Albert van Geloof 

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers
02-09  Almkerk  - DHV/TPO/VOV  10 - 1  (beker) 
16-09  RFC   -  DHV/TPO/VOV  4 - 0  (beker) 
  NAJAAR   -       
30-09  DHV/TPO/VOV   -  DVO '60  4 - 8   
07-10  DHV/TPO/VOV    -  Zwaluwe  0 - 2   
14-10  Virtus 5   -  DHV/TPO/VOV  7 - 2   
28-10  DHV/TPO/VOV   -  Jeka  1 - 3   
04-11  RFC 2  - DHV/TPO/VOV  8 - 0   
18-11  Seolto - DHV/TPO/VOV  1 - 0   
25-11  Dubbeldam 2  - DHV/TPO/VOV  1 - 0   
02-12  DHV/TPO/VOV  - Madese Boys 2  0 - 6   
09-12  SVC  - DHV/TPO/VOV  6 - 4   
16-12  Roosendaal 3  - DHV/TPO/VOV  2 - 3   
  VOORJAAR  -      
10-03  DHV/TPO/VOV  - Irene '58  4 - 6   
17-03  TSV Gudok 5  - DHV/TPO/VOV  2 - 8   
24-03  DHV/TPO/VOV  - Madese Boys 3  3 - 0   
07-04  RFC 3  - DHV/TPO/VOV  0 - 4   
14-04  DHV/TPO/VOV  - Baronie 6  5 - 2   
28-04  DHV/TPO/VOV  - Boeimeer 3  5 - 2   
05-05  SCO 2  - DHV/TPO/VOV  4 - 8   
12-05  OVV '67  - DHV/TPO/VOV  3 - 3   
19-05  Dia 4  - DHV/TPO/VOV  3 - 3   
26-05  DHV/TPO/VOV  - Altena 2  5 - 0   

EINDSTAND NAJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 VCW  25  42  - 11   
2 Madese Boys 2  24  25  -  
3 DVO '60  10  24  37  - 19   
4 SVC  11  17  30  - 28   
5 RFC 2G  10  15  29  - 22   
6 Zwaluwe  11  15  22  - 25   
7 Virtus 2  10  13  31  - 24   
8 Jeka 3  11  12  23  - 37   
9 Seolto  10  11  16  - 29   
10 Roosendaal 3  11  - 21   
11 Dubbeldam 2  12  - 25   
12 DHV/TPO/VOV  10  14  - 44   

 

EINDSTAND

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 OVV '67  10  25  34  - 17   
2 DHV/TPO/VOV  10  23  48  - 22   
3 Irene '58  10  21  32  - 16   
4 Boeimeer 3  10  18  28  - 19   
5 Dia 4  10  14  24  - 30   
6 TSV Gudok 5  10  13  24  - 30   
7 Altena 2  10  12  22  - 27   
8 RFC 3  10  10  21  - 23   
9 Baronie 6  10  10  19  - 27   
10 Madese Boys 3  10  17  - 33   
11 SCO 2  10  20  - 45   

 

 

 

SELECTIESPELERS TPO/DHV/VOV jo 17: Ken van den Bosch, Tom van den Brink, Xander van Geloof, Thomas van Gool, Yonnick Hoegen, Nando Jacobsen, Max Koevoet, Marc Lambregts, Derin Lormann, Jarrik van Oosterhout, Freek Pals, Jelle den Reijer, Dylan Oemar Said en Pepijn Schra.

 

TPO/DHV/VOV jo MO 17

KLASSE: 2e klasse 05 NAJAAR KAMPIOEN   Vanaf 10 maart 1e klasse 2 VOORJAAR

Trainer: Jos Nollen, Milton Nollen en Renata Nollen

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers
02-09  SAB  - DHV/TPO/VOV  3 - 2  (beker) 
09-09  DHV/TPO/VOV   -  DSE  3 - 3  (beker) 
16-09  Bavel    -  DHV/TPO/VOV  5 - 0  (beker) 
  NAJAAR   -       
30-09  DHV/TPO/VOV    -  IFC 2  7 - 0   
14-10  DHV/TPO/VOV   -  Sleeuwijk 2  3 - 0   
28-10  DHV/TPO/VOV   -  Sliedrecht  8 - 0   
04-11  Peursum  - DHV/TPO/VOV  0 - 1   
11-11 Oranje Wit  - DHV/TPO/VOV  0 - 7   
02-12  DHV/TPO/VOV  - Sc. Emma 2  5 - 0   
  VOORJAAR  -      
10-03  RFC   - DHV/TPO/VOV  5 - 1   
24-03  DHV/TPO/VOV  - Baronie  4 - 0   
07-04  Prinsenland  - DHV/TPO/VOV  1 - 4   
14-04  DHV/TPO/VOV  - WDS  4 - 5   
21-04  Papendrecht  - DHV/TPO/VOV  1 - 0   
25-04  Terheijden  - DHV/TPO/VOV 2 - 0   
05-05  DHV/TPO/VOV  - Unitas '30-2  0 - 3   
12-05  DHV/TPO/VOV  - Madese Boys  2 - 0   
26-05  DHV/TPO/VOV  - Sc. Welberg 2  8 - 2   
30-05  DSE  - DHV/TPO/VOV  2 - 2   
02-06  DHV/TPO/VOV  - Dubbeldam  6 - 0   

EINDSTAND NAJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 DHV/TPO/VOV  18  31  -  
2 Dubbeldam  18  26  -  
3 Peursum  15  33  -  
4 SC Emma 2  13  38  -  
5 Sleeuwijk 2  11  23  - 12   
6 IFC 2  - 19   
7 ST Oranje Wit/GSC  15  - 43   
8 Sliedrecht  - 54   
9 DFC  - 38   

 

EINDSTAND VOORJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Terheijden  11  11  33  65  - 15   
2 RFC  11  24  63  - 14   
3 Papendrecht  11  24  39  - 14   
4 WDS '19  11  22  45  - 29   
5 Unitas '30-2  10  21  39  - 17   
6 DHV/TPO/VOV  11  16  31  - 21   
7 DSE  11  14  19  - 37   
8 Madese Boys  11  11  24  - 27   
9 Dubbeldam  11  10  20  - 39   
10 Prinsenland  11  14  - 57   
11 Baronie  11  14  - 33   
12 Sc Welberg 2  10  10  - 77   

 

SELECTIESPELERS TPO/DHV/VOV jo mo 17: Jill van de Beemt, Esmee van Geloof, Jet van Ginneke, Marlou Kieboom, Tessa van de Klundert, Iris Lambregts, Marc Lambregts, Esmee de Mooij, Kimberley van Nispen, Chayenne Schalken, Arrezina Schra, Femke Verhoeve, Nina Willemse en Noa Wubben.

TPO/DHV/VOV jo 13-1

KLASSE: 4e klasse 08 NAJAAR   Vanaf 10 maart 4e klasse 04 VOORJAAR

Trainer: Henk van Boxel, Ron van der Heijden, Martijn de Bruin en Jack de Bot

Keeperstrainer: Bart van Opdorp

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers
02-09  DHV/TPO/VOV  - SCO 2  1 - 3  (beker) Emil Dedec 
09-09  Right 'Oh G   -  DHV/TPO/VOV  7 - 1  (beker) 
16-09  DHV/TPO/VOV   -  RFC 3  1 - 4  (beker) 
  NAJAAR   -       
23-09  The Gunners 2    -  DHV/TPO/VOV  4 - 7  Steijn van der Heijden, Tim van Dongen, Manuel de Bot, Denzel Dik 2x, Levi de Bruin en Mohammed Requi 
30-09  DHV/TPO/VOV   -  Jeka 6  3 - 7  Emil Dedec 3x 
07-10  Internos 2   -  DHV/TPO/VOV  1 - 5  Tim van Dongen 
28-10  DHV/TPO/VOV  - Sprundel  1 - 3  Tim van Dongen 
04-11  Boeimeer 3  - DHV/TPO/VOV  4 - 3  Tim van Dongen, Levi de Bruin, Manuel de Bot 
11-11  Advendo  - DHV/TPO/VOV  1 - 2  Mohammed Requi en Emil Dedec 
18-11  DHV/TPO/VOV  - EBOH 2  4 - 0  Denzel Dik, Levi de Bruin 2x, Mohammed Requi 
25-11  Groen Wit 2  - DHV/TPO/VOV  0 - 4  Tim van Dongen, Steijn van der Heijden 2x, Denzel Dik 
02-12  DHV/TPO/VOV  - Baronie 5  13 - 3  Denzel Dik 3x, Tim van Dongen 3x, Manuel de Bot 3x, Steijn van der Heijden, Emil Dedec en eigen goal 2x 
09-12  Unitas '30-3  - DHV/TPO/VOV  5 - 2  Tim van Dongen en Steijn van der Heijden 
  VOORJAAR  -      
10-03  DHV/TPO/VOV  - De Fendert 2  1 - 6   
24-03  Unitas '30  - DHV/TPO/VOV  4 - 1   
07-04  DHV/TPO/VOV  - Achtmaal  0 - 5   
14-04  DSE 2  - DHV/TPO/VOV  2 - 1   
21-04  DHV/TPO/VOV  - Klundert 3  2 - 1   
28-04  DHV/TPO/VOV  - Gastel 2  0 - 3   
12-05  Internos 2  - DHV/TPO/VOV  3 - 2   
19-05  DHV/TPO/VOV  - Beek Vooruit 3  1 - 4   
26-05  Seolto  - DHV/TPO/VOV  2 - 1   
28-05  Sprundel  - DHV/TPO/VOV  1 - 0   

EINDSTAND NAJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Jeka 6  10  27  60  - 15   
2 TVC Breda 2  10  25  48  - 20   
3 Unitas '30-3  11  25  56  - 23   
4 Sprundel  10  24  36  - 14   
5 Advendo  11  19  41  - 30   
6 Internos 2  11  18  32  - 21   
7 DHV/TPO/VOV  10  15  40  - 32   
8 The Gunners 2  11  12  35  - 37   
9 Baronie 5  11  25  - 59   
10 Boeimeer 3  10  23  - 35   
11 Groen Wit 2  10  26  - 69   
12 EBOH 2  11  10  - 68   

 

EINDSTAND VOORJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Victoria '03-2  11  11  33  56  - 19   
2 Beek Vooruit 3  11  21  36  - 26   
3 DSE 2  11  21  32  - 37   
4 Sc Gastel  11  19  29  - 17   
5 De Fendert 2  11  18  34  - 33   
6 Sprundel  11  16  21  - 29   
7 Seolto  11  15  26  - 35   
8 Unitas '30-3  11  13  38  - 35   
9 Klundert 3  11  12  39  - 37   
10 Achtmaal  11  12  25  - 29   
11 Internos 2  11  12  18  - 27   
12 DHV/TPO/VOV  11  10  - 39   

 

SCORERS TPO/DHV/VOV NAJAAR

  Naam Goals
1 Tim van Dongen 
 2 Denzel Dik 
 3 Manuel de Bot 
  Emil Decec   
  Steijn van der Heijden   
 6 Levi de Bruin 
 7 Mohammed Requi 
 8 Eigen goal 

 

SELECTIESPELERS TPO/DHV/VOV jo 13-1: Ali Loay Abdulkader, Manuel de Bot, Levi de Bruin, Emil Dedec, Denzel Dik, Tim van Dongen, Steijn van der Heijden, Tom Koman, Ruben Migliardi, Thijs van Opdorp, Jacco Pals, Mohammed Requi, Rody Oemar Said en Michel van Wijk.

TPO/DHV/VOV jo 13-2

KLASSE: 6e klasse 06 NAJAAR   Vanaf 10 maart 6e klasse 06 NAJAAR

Trainer: Henk van Boxel, Ron van der Heijden, Martin de Bruin, Jack de Bot en Remco van Ginneken

Leider: Remco van Ginneken en Robert Vervenne

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers
02-09  VVGZ  - DHV/TPO/VOV 2  0 - 2  (beker)fictieve uitslag 
09-09  DHV/TPO/VOV 2   -  Zwaluwe 2  6 - 4  (beker)Vishnu Shil, Emil Dedic, Ruben Gerkema, Pepijn Meeuwissen 2x en Stijn van de Berg 
16-09  DHV/TPO/VOV 2   -  HZ '75  1 - 17  (beker) 
  NAJAAR   -       
23-09  DHV/TPO/VOV 2    -  HZ '75  1 - 17   
30-09  Heerjansdam 4   -  DHV/TPO/VOV 2  2 - 2   
07-10  DHV/TPO/VOV 2   -  RK svRCD 4  3 - 4   
21-10  Unitas 4  - DHV/TPO/VOV 2  2 - 5   
28-10  Virtus 4  - DHV/TPO/VOV  3 - 6   
11-11  DHV/TPO/VOV 2  - ASWH 4  2 - 7   
18-11  Oranje Wit 4  - DHV/TPO/VOV 2 4 - 0   
25-11  DHV/TPO/VOV 2 - Rijsoord 3G  3 - 3   
02-12  Papendrecht 4  - DHV/TPO/VOV 2  6 - 2   
09-12  DHV/TPO/VOV 2 - VVGZ 5  2 - 7   
  VOORJAAR  -      
10-03  Drechtstreek 5  - DHV/TPO/VOV 2 0 - 4   
24-03  DHV/TPO/VOV 2  - De Alblas 3  1 - 9   
07-04  Oranje Wit 4  - DHV/TPO/VOV 2  5 - 5   
11-04  DHV/TPO/VOV 2 - Heerjansdam 4  3 - 5   
14-04  DHV/TPO/VOV 2 - Rijsoord 3G  6 - 3   
21-04  VVGZ 5  - DHV/TPO/VOV 2 1 - 1   
28-04  Groote Lindt 3  - DHV/TPO/VOV 2 3 - 0   
05-05  DHV/TPO/VOV 2  - GSC/ODS 2G  3 - 2   
12-05  DHV/TPO/VOV 2  - Dubbeldam 3  1 - 4   
19-05  DHV/TPO/VOV 2  - Papendrecht 4  5 - 3   
26-05  RKsv RCD 4 - DHV/TPO/VOV 2  3 - 0   
02-06 Victoria '03-2   DHV/TPO/VOV 2 8 - 0  

EINDSTAND NAJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 ASWH 4  10  10  30  65  - 12   
2 De Alblas 3  10  24  64  - 10   
3 Papendrecht 4  11  22  46  - 26   
4 Klundert 2  18  41  - 36   
5 RK sv RCD 4  10  18  51  - 29   
6 Oranje Wit 4  10  18  48  - 30   
7 VVGZ 5  10  18  37  - 22   
8 Heerjansdam 4  10  14  31  - 20   
9 DHV/TPO/VOV 2  10  27  - 47   
10 Rijsoord 3G  10  18  - 80   
11 Unitas 4  10  11  - 63   
12 Virtus 4  10  10  12  - 76   

 

EINDSTAND VOORJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 De Alblas 3  11  11  33  74  -  
2 RKsv RCD 4  11  26  59  - 18   
3 Heerjansdam 4  10  20  40  - 16   
4 VVGZ 5  11  17  32  - 32   
5 Dubbeldam 3  11  16  26  - 36   
6 Rijsoord 3G  10  14  32  - 31   
7 Papendrecht 4  11  14  40  - 29   
8 DHV/TPO/VOV 2  11  14  29  - 38   
9 GSC/ODS 2G  11  12  27  - 29   
10 Oranje Wit 4  11  48  - 43   
11 Groote Lindt 3  11  30  - 55   
12 Drechtstreek 5  11  10  12  - 113   

 

SCORERS TPO

  Naam Goals
1    
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

SELECTIESPELERS TPO/DHV/VOV jo 13-2: Mauro Bakker, Stijn van den Berg, Ruben Gerkema, Stan van Gils, Pleun van der Heijden, Tom van der Made, Lars van Meel, Stijn van Meel, Pepijn Meeuwissen, Vishnu Shil, Jard Verhoef en Koen Vervenne.

 

TPO/DHV/VOV jo 11

KLASSE: 6e klasse 07 NAJAAR   Vanaf 10 maart 6e klasse 07 VOORJAAR

Trainer: Henk van Boxel en Mark Lambregts

Leider: Marcel Pieterse

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers
02-09  Klundert 3  - DHV/TPO/VOV  11 - 3  (beker) 
13-09  DHV/TPO/VOV   -  Virtus 4 3 - 7  (beker) 
16-09  DHV/TPO/VOV   -  De Fendert 3  1 - 9  (beker) 
  NAJAAR   -       
23-09  GSC/ODS 2    -  DHV/TPO/VOV  6 - 2   
30-09  DHV/TPO/VOV  -  ASWH 8  2 - 6   
07-10  DHV/TPO/VOV   -  Seolto 3  1 - 3   
14-10  Drechtstreek 5  - DHV/TPO/VOV  11 - 0   
28-10  DHV/TPO/VOV  - Kogelvangers 3  1 - 16   
04-11  Virtus 4G  - DHV/TPO/VOV  7 - 1   
11-11  Klundert 3  - DHV/TPO/VOV  8 - 2   
18-11  DHV/TPO/VOV  - Wieldrecht 3  0 - 12   
25-11  Madese Boys 6  - DHV/TPO/VOV  10 - 2   
02-12  DHV/TPO/VOV  - Heerjansdam 4  1 - 6   
09-12  De Fendert 5  - DHV/TPO/VOV  7 - 0   
  VOORJAAR  -      
10-03  DHV/TPO/VOV  - Virtus 4G  0 - 3   
24-03  Madese Boys 4  - DHV/TPO/VOV  10 - 0   
07-04  DHV/TPO/VOV  - De Fendert 5  0 - 6   
14-04  Rijsoord 3G  - DHV/TPO/VOV  2 - 1   
21-04  DHV/TPO/VOV  - Wieldrecht 3  0 - 14   
07-05  Seolto 3G  - DHV/TPO/VOV  3 - 2   
12-05  Klundert 2  - DHV/TPO/VOV  6 - 0   
19-05  Beek Vooruit 8  - DHV/TPO/VOV  6 - 0   
02-06  Drechtstreek 4  - DHV/TPO/VOV  16 - 0   

EINDSTAND NAJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Heerjansdam 4  10  23  63  - 32   
2 Kogelvangers 3  10  21  72  - 17   
3 ASWH 8  10  21  45  - 15   
4 Wieldrecht 3  11  21  57  - 18   
5 Klundert 3  11  20  44  - 32   
6 Drechtstreek 5  18  48  - 27   
7 De Fendert 5  11  18  34  - 32   
8 Madese Boys 6  11  16  51  - 70   
9 Virtus 4G  10  12  44  - 36   
10 Seolto 3  10  22  - 73   
11 GSC/ODS 2  19  - 67   
12 DHV/TPO/VOV  11  11  12  - 92   

 

EINDSTAND VOORJAAR

  Team W G G V P Dv   Dt Minpnt
1 Drechtstreek 4  10  28  79  -  
2 Wieldrecht 3  10  28  79  -  
3 De Fendert 5  10  24  61  - 18   
4 Klundert 2  10  19  48  - 34   
5 Beek Vooruit 8  10  17  58  - 23   
6 ASWH 8  10  16  42  - 25   
7 Virtus 4G  10  12  26  - 33   
8 Madese Boys 4  10  41  - 57   
9 Seolto 3G  10  22  - 66   
10 Rijsoord 3G  10  11  - 122   
11 DHV/TPO/VOV  10  10  - 76   

 

 

SELECTIESPELERS TPO/DHV/VOV jo 11: Quinten van den Berg, Lucas Brouwer, Jasper van Dongen, Jessy Gerkema, Ian den Herder, Guus Lambregts, Daan van Leest, Binck Mulder, Scott Pieterse, Robin Schmidt en Nick Wanrooij.

 

TPO/DHV/VOV jo 9-1

KLASSE: 4e klasse 07 NAJAAR   Vanaf 10 maart 3e klasse 08 VOORJAAR

Trainer/leider: Tony van Meel, Angelique Loeve, Paul Lomeijer, Koelewijn en Henk van Boxel 

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers
02-09  DHV/TPO/VOV  - VCW  4 - 9  (beker) 
09-09  Oosterhout 3G   -  DHV/TPO/VOV  0 - 3  (beker) 
16-09  Madese Boys 6   -  DHV/TPO/VOV  0 - 3  (beker) 
  NAJAAR   -       
07-10  Cluzona    -  DHV/TPO/VOV  2 - 13   
14-10  DHV/TPO/VOV   -  Seolto 3  10 - 7   
28-10  Kruisland  - DHV/TPO/VOV  3 - 5   
04-11  DHV/TPO/VOV  - Sc. Gastel 2  4 - 2   
11-11  DHV/TPO/VOV  - Unitas '30-8  9 - 0   
18-11  MOC '17-5  - DHV/TPO/VOV  1 - 5   
25-11  DHV/TPO/VOV  - SVC  25 - 0   
  VOORJAAR  -      
10-03  Drechtstreek 4  - DHV/TPO/VOV  6 - 4   
24-03  DHV/TPO/VOV  - Pelikaan 2  1 - 5  Quinten Koelewijn 
07-04  VVGZ jo 8-1  - DHV/TPO/VOV  6 - 3   
14-04  DHV/TPO/VOV  - Oranje Wit 4  5 - 5   
21-04  Rijsoord 2G  - DHV/TPO/VOV  2 - 1   
28-04  De Alblas 2  - DHV/TPO/VOV  2 - 8   
05-05  DHV/TPO/VOV  - Papendrecht 2  3 - 0   
12-05  DHV/TPO/VOV  - ASWH 4  4 - 3   
19-05  DHV/TPO/VOV   - Heerjansdam 2  7 - 2   
26-05  Groote Lindt 2  - DHV/TPO/VOV  4 - 3   
02-06  DHV/TPO/VOV  - De Alblas 3  9 - 1   

 

 

SELECTIESPELERS TPO/DHV/VOV jo 9-1: Abdullah Loay Abdulkader, Gijs Bastiaanse, Quinten Koelewijn, Simone Lomeijer, Daan van Meel, Ryan Mulder, Tim Vreugdenhil, Tom Vreugdenhil en Thijmen Vreugdenhil.

TPO/DHV/VOV jo 9-2

KLASSE: 5e klasse 019 NAJAAR   Vanaf 10 maart 4e klasse 06 VOORJAAR

Trainer: Henk van Boxel

Leiders: Judith Hultermans, Bas Giesen en Henk van Boxel

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers
02-09  DFC  - DHV/TPO/VOV 2  9 - 5  (beker) 
09-09  DHV/TPO/VOV 2  -  Papendrecht 3  9 - 4  (beker) 
16-09  DHV/TPO/VOV 2  -  RKsvRCD 4G  5 - 8  (beker) 
  NAJAAR   -       
30-09  DHV/TPO/VOV 2    -  Boeimeer 7  14 - 0   
07-10  Zwaluwe 3   -  DHV/TPO/VOV 2  5 - 8   
28-10  DHV/TPO/VOV 2   -  Seolto 6  11 - 1   
04-11  De Fendert 2  - DHV/TPO/VOV 2 6 - 1   
11-11  RFC 5  - DHV/TPO/VOV  7 - 0   
18-11  DHV/TPO/VOV 2 - Unitas '30-7 15 - 1   
25-11  The Gunners 4  - DHV/TPO/VOV  1 - 18   
02-12  DHV/TPO/VOV 2  - Zwaluwe 2  16 - 0   
  VOORJAAR  -      
10-03  DHV/TPO/VOV 2  - Seolto 6  5 - 4   
07-04  DHV/TPO/VOV 2 - Seolto 3  1 - 2   
14-04  VCW  - DHV/TPO/VOV 2 7 - 3   
21-04  DHV/TPO/VOV 2  - Madese Boys 3  3 - 7   
05-05  Seolto 2  - DHV/TPO/VOV 2  5 - 3   
09-05  DHV/TPO/VOV 2  - Klundert 1  1 - 4   
12-05  Madese Boys 2  - DHV/TPO/VOV 2  6 - 1   
19-05  Hoeven 2  - DHV/TPO/VOV 2  3 - 3   
26-05  DHV/TPO/VOV 2  - Zwaluwe 3  3 - 3   
02-06  Virtus 2  - DHV/TPO/VOV 2  7 - 6   

 

SCORERS TPO/DHV/VOV NAJAAR

  Naam Goals
1    
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

SELECTIESPELERS TPO/DHV/VOV jo 9-2: Christ van Beek, Maureen de Bodt, Luca de Bruin, Joy Giesen, Sven Koreman, Bram Nibbelke, Michelle van Nispen, Danique Soeters en Reinier Verhoeve.

 

TPO/DHV/VOV jo 8-1

KLASSE: 3e klasse 019 NAJAAR   Vanaf 10 maart 3e klasse 08 VOORJAAR

Trainer/leider: Henk van Boxel (alleen trainer), Luigi Migliardi, Jaap Geerts en Andre van den Herik (alleen leider)

UITSLAGEN

Datum Thuis    Uit  Uitslag  Scorers TPO
16-09  Dubbeldam 2  - DHV/TPO/VOV  18 - 0  (beker) 
19-09  Wieldrecht   -  DHV/TPO/VOV  29 - 1  (beker) 
  NAJAAR   -       
23-09  DHV/TPO/VOV   -  Right 'Oh  1 - 4  Jelmer van de Herik 
30-09  TSC 2    -  DHV/TPO/VOV  25 - 0   
07-10  DHV/TPO/VOV   -  Dia 3  2 - 14  Jesse Hollemans 2x 
14-10  Olympia '60-3   -  DHV/TPO/VOV  3 - 3  Jesse Hollemans 2x en Jelmer van de Herik 
28-10  Unitas '30-4  - DHV/TPO/VOV  3 - 5  Jesse Hollemans, Jelmer van de Herik 2x, Michelle Hollemans en eigen goal 
04-11  DHV/TPO/VOV  - TCS 3  0 - 4   
11-11  DHV/TPO/VOV  - Rammsdonk 2  0 - 11   
18-11  Terheijden  - DHV/TPO/VOV  8 - 1  Eigen goal 
25-11  DHV/TPO/VOV  - HZ '75  0 - 12   
02-12  Raamsdonk  - DHV/TPO/VOV  9 - 1  Michelle Hollemans 
  VOORJAAR  -      
10-03  Groen Wit 5  - DHV/TPO/VOV  12 - 1  Eigen goal 
24-03  DHV/TPO/VOV  - HZ '75  7 - 3  Jelmer van de Herik 2x, Jesse Hollemans 2x, Michelle Hollemans, Feliene Tetteroo en Vince Mosmans 
07-04  Unitas '30-5  - DHV/TPO/VOV  8 - 0   
14-04  DHV/TPO/VOV  - TSC 4  5 - 5  Jelmer van de Herik 3x en eigen goal 2x 
21-04  Beek Vooruit 3  - DHV/TPO/VOV  8 - 3  Jelmer van de Herik 2x en Michelle Hollemans 
28-04  Jeka 8  - DHV/TPO/VOV  19 - 0   
08-05  DHV/TPO/VOV  - Dia 4  3 - 7  Jelmer van de Herik 2x en Vince Mosman 
12-05  DHV/TPO/VOV  - DSE 3  1 - 4  Robin Geleijns 
19-05  DHV/TPO/VOV  - BSC 5  10 - 4  Vince Mosman 4x, Michelle Hollemans 2x, Jelmer van de Herik, Feliene Tetteroo en Noah Migliardi 2x 
26-05  Madese Boys 3  - DHV/TPO/VOV  1 - 2  Vince Mosmans en Michelle Hollemans 

 

SCORERS TPO/DHV/VOV NAJAAR

  Naam Goals
1 Jelmer van de Herik  14 
 2 Jesse Hollemans 
  Michelle Hollemans 
  Vince Mosmans 
 5 Feliene Tetteroo 
  Noah Migliardi 
 7 Robin Geleijns 
  Eigen Goal 

 

SELECTIESPELERS TPO/DHV/VOV jo 8-1: Robin Geleijns, Jelmer van de Herik, Jesse Hollemans, Michelle Hollemans, Guido Lambregts, Noah Migliardi, Feliene Tetteroo, Vince Mosmans, Vienna Kooremans en Bo van Leest.

Alleen trainen: Ian Tetteroo, Dex van de Herik, Vince Ackermans.