×

Waarschuwing

JFolder::create: Pad bevindt zich niet in open_basedir pad

Home

Welkom Tijs van Bragt

Geschreven door Bianca. Gepost in Nieuws

Vanaf seizoen 2018-2019 is Tijs van Bragt de nieuwe trainer van het eerste elftal van vv TPO.

Nadat de huidige trainer Joost Hulshof in januari 2018 heeft aangegeven aan het einde van het seizoen te stoppen, is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe trainer. Het bestuur heeft met verschillende trainers gesproken en ziet in Tijs de beste kandidaat.

Tijs van Bragt (34) is de huidige trainer van het 1e elftal van Irene’58 (4e klasse) uit Den Hout en zijn in strijd voor het kampioenschap. Gisteren (10 mei) was dit elftal vrij en was hij aanwezig tijdens de wedstrijd TPO 1 – SVG 1 (4-0) om alvast van de sfeer te proeven bij onze club. Het bestuur wenst Tijs veel succes met het behalen van het kampioenschap en heet hem van harte welkom bij voetbal vereniging TPO!

foto van Voetbalvereniging TPO.